Cévní chirurgie


Klinika Laser Esthetic se specializuje v cévní chirurgii na metody neinvazivní, významně šetrné, jejichž výsledný efekt a pooperační omezení pro klienta jsou velmi ceněny těmi, kteří požadují radikální léčbu v kombinaci s krátkou rekonvalescencí.

Injekční sklerotizace

Sklerotizace je injekční metoda používaná k odstranění drobných křečových žilek-metliček na dolních končetinách. Metličky se mohou objevovat již kolem 20. roku věku, s věkem jich přibývá a mohou se zvětšovat. Jejich odstranění je možné také kombinovat s laserovou metodou.

CHIVA metoda

Operace křečové žíly metodou CHIVA je vynálezem francouzských lékařů a název je zkratkou La cure hemodynamique de l´ínsufissianc veineuse en ambulatoire.a jedná se o velmi účinný postup, jak pacienta zbavit křečových žil. Při operaci křečových žil metodou CHIVA chirurg odstraní pouze poškozené části žíly. CHIVA metoda je vhodnější k řešení problému se spíše drobnými žilkami mimo hlavní kmen.

Radiofrekvenční metoda VNUS

Dovolujeme si Vás seznámit s uvedením nejnovější metody odstranění křečových žil miniinvazivní cestou a to radiofrekvenční metodou VNUS Closure, na naší klinice.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142