Klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie

Vždy jsem obdivovala lidi, kteří chtěli změnit svět k lepšímu. Teď už vím, kde k lepšímu změní vás!


RSSRSS

Archiv novinek

Radiofrekvenční metoda VNUS Closure - odstranění křečových žil

Dovolujeme si Vás seznámit s uvedením nejnovější metody odstranění křečových žil miniinvazivní cestou a to radiofrekvenční metodou VNUS Closure, na naší klinice.

Co je to radiofrekvenční metoda VNUS Closure?

Radiofrekvenční technikou provádíme uzavření všech křečových žil pomocí speciálního katetru Closure Fast, který je zaveden do křečové žíly a  za pomocí radiofrekvenčního vlnění (tyto vlny jsou podobného původu jako vlny v mikrovlnné troubě) dojde k uzavření problematických žil a to bez nutnosti vlastního odstranění žilních kmenů.

Terapie křečových žil radiofrekvenčním vlněním má již 12letou tradici v USA. Do Evropy se tato metoda dostala v posledních několika letech. V České republice byla původní technika zavedena už před téměř dvěma roky. Umožňovala ale jen likvidaci hlavních žilních kmenů, v současné době je možné provádět odstranění i ostatních křečových žil.

Na tuto unikátní metodu byl proškolen jako první odborník v Evropě v dubnu 2007 anglický žilní chirurg doktor Whiteley. Specialista naší kliniky MUDr.Milan Bartášek, cévní chirurg je jedním z mála lékařů v ČR, který byl proškolen a tuto metodu již dva roky úspěšně aplikuje.Pro unikátnost této techniky limituje výrobce dovoz a použití této techniky výhradně pro vybrané kliniky a lékaře.

Radiofrekvenční metoda - ilustrativní foto

Co je principem radiofrekvenční metody VNUS Closure?

Principem této radiofrekvenční metody je zavedení speciálního jednorázového katetru z drobného vpichu, dle rozsahu postižení, u kotníku nebo pod kolenem do povrchních žilních kmenů až do třísla. Radiofrekvenční generátor je spojen s katétrem a vlněním o teplotě do 120 stupňů a energetickém příkonu kolem 5 wattů dochází k likvidaci(uzavření) problematické žíly. Vzhledem k přesné kontrole energie a chlazení ošetřované oblasti nevznikají žádné rozsáhlé modřiny, otoky a jiné komplikace doprovázející klasickou metodu, neboť oproti klasické operační technice se kmen pouze uzavře, neodstraňuje se. Uzavřený kmen se ponechá a na jeho místě se utvoří vazivo. Ostatní křečové žíly, které jsou mimo hlavní kmen se rovněž odstraňují radiofrekvenčním vlněním s pomocí speciální jehly Stylet, která uzavře spojení mezi jednotlivými žilními kmeny. V některých případech je ještě nutné, s pomocí mikroincize (malých řezů o velikosti cca 0,5cm) dokončení likvidace žilních uzlů, kde nelze radiofrekvenční metodu použít.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi

  • provede nezbytná vyšetření, která jsou určující, zda je tato metoda vhodná právě ve Vašem případě
  • doporučí Vám další doplňková vyšetření, zejména duplexní sonografické vyšetření žil dolních končetin, krevní odběry apod.
  • zhodnotí Váš celkový zdravotní stav, prodělané nemoci, operace
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému zdravotnímu problému

Pokud by očekávaný výsledek léčby, dle zjištění neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na operačním řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny předoperační pokyny i zásady nutné pro pooperační období.

Certifikát kvality a bezpečíKlinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Výhody radiofrekvenční metody VNUS Closure

Tato operace je pro pacienta vysoce nadstandardní a šetrná zejména z:

  • hlediska šetrnosti k organismu (jemná operační technika, eliminace otoků a hematomů)
  • z hlediska kosmetického (eliminace jizev).
  • velkým komfortem je minimální časové omezení po zákroku.pacient může vykonávat své denní pracovně-společenské povinnosti hned druhý den po operaci, u většiny pracovních profesí není nutná pracovní neschopnost.
  • Radiofrekvenční metoda se může provádět jak v lokální anestezii, tak v celkové anestezii, záleží na rozsahu postižení.

Výsledek operace je nesrovnatelně efektnější, oproti klasické metodě a návratnost varixů po této operaci je kolem 3 % oproti klasické metodě, kde je návratnost až 10%.

Ceník operace křečových žil


Soubory ke stažení

Máte zájem o Odstranění křečových žil radiofrekvenční metodu VNUS Closure? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.www.lui-magazine.czSphere cardPoskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Poskytujeme 10% slevu na všechny lékařské zákroky a 50% slevu na vstupní vyšetření a konzultace.Sphere Card.

© 2016, LASER ESTHETIC s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

SEO a internetový marketing | Výměna odkazů | Google+

Nahoru ↑