Léčba akné

Akné je kožní zánětlivé onemocnění postihující vývody mazových žláz. Projevy akné vznikají stručně řečeno v důsledku zvýšené produkce mazových žláz za spoluúčasti působení mikroorganismů (bakterií a kvasinek). Výraznou roli zde hrají vlivy hormonální. Kombinace těchto mechanismů vede posléze k ucpání pórů, vzniku uhříků a postupně až ke vzniku zánětu.Co je to akné?

Akné je kožní zánětlivé onemocnění postihující vývody mazových žláz. Projevy akné vznikají stručně řečeno v důsledku zvýšené produkce mazových žláz za spoluúčasti působení mikroorganismů (bakterií a kvasinek). Podstatnou roli hrají hormonální vlivy. Kombinace těchto mechanismů vede posléze k ucpání pórů, vzniku uhříků a postupně až ke vzniku zánětu vývodů mazových žláz s vytvořením pupínků, abscesů nebo dokonce cyst.

Co ovlivňuje vznik akné

  • dědičnost
  • hormonální vlivy
  • klimatické a psychologické vlivy a další.

Problémy s akné řešíme na naší klinice pomocí několika léčebných metod v rámci Anti - Akne Programu. Patří sem Photo Clearing Technology, chemické peelingy, farmakoterapie celková i místní a v neposlední řadě léčba akné laserem - biostimulace pokožky laserem Maestro.

Jak se zbavit akné a jak na jizvy po akné vám poradíme na konzultaci

Postupy pří léčbě akné:


Lékař s Vámi vše předem probere, zhodnotí Váš zdravotní stav a nabídne Vám tu nejvhodnější léčbu akné. Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a hledají se jiné alternativy.

Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném ošetření, bude Vám podrobně objasněn jeho princip a možná rizika a vysvětleny pokyny pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.

Akné je velmi složitá kožní diagnósa. K léčbě je zapotřebí velké trpělivosti a ukázněnosti ze strany klienta. Akné se samozřejmě léčí i u zralé pokožky, neváhejte a začněte s léčbou v jakémkoli věku.

Akné léčíme těmito metodami

Cena léčby akné

Ukázky výsledků léčby akné


Máte zájem o léčbu akné? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142