Vrásky, omlazení

Botulotoxinové injekce pro odstranění mimických vrásek

Botulotoxinové injekce - v medicíně se aplikuje botulotoxin v lékové formě již několik desetiletí k léčebným účelům. A to zejména v neurologii a oftalmologii, v současné době našel uplatnění i v estetické dermatologii.

Mezoterapie

Mezoterapie je injekční nebo přístrojová metoda, která přirozeně podporuje hydrataci, tvorbu kolagenu, elastinu a obnovu buněk. Vypne kůži a vyrovná povrchové vrásky. Mezoterapie se používá jako metoda preventivní i léčebná.

Mikrodermabraze

Toužíte po jemné, sametové pleti? Zvolte vakuovou mikrodermabrazi. Zmírňuje a zpomaluje příznaky stárnutí pokožky, způsobené zejména slunečním zářením. Redukuje rozšířené kožní póry, sjednocuje barvu pokožky a propíná ji. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.

Chemický peeling

Chemický peeling je neinvazivní metoda, která se požívá k projasnění, pročištění a omlazení pleti, vyhlazení jemných vrásek a k redukci rozšířených pórů, k regeneraci pokožky poškozené sluncem. Chemický peeling je nedílnou součástí komplexní léčby akné, pozitivně působí na mastnou pokožku.

Odstranění mimických vrásek injekční metodou

Kožní implantáty, nebo-li výplňové materiály vrásek jsou gelové produkty různého složení a rozdílné trvanlivosti, které se aplikuji vždy jemnou injekční formou.

Odstranění kruhů pod očima

Přinášíme vám nové řešení problému, který trápí mnoho dívek, žen i mužů všech věkových kategorií – kruhy pod očima!

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142