Mikrodermabraze

Toužíte po jemné, sametové pleti? Zvolte vakuovou mikrodermabrazi. Zmírňuje a zpomaluje příznaky stárnutí pokožky, způsobené zejména slunečním zářením. Redukuje rozšířené kožní póry, sjednocuje barvu pokožky a propíná ji. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti.

Co je to mikrodermabraze?

Metodika je vcelku velmi jednoduchá a výsledky jsou opravdu překvapivé. Zjednodušeně jde o kombinaci velmi jemného mechanického obrušování pomocí speciálních sterilních mikrokrystalů nebo diamantových koncovek za současného působení vakua. Diamantová mikrodermabraze má detoxikacní a liftingový efekt.

Jak funguje mikrodermabraze?

Mikrokrystalky nebo diamantové koncovky odstraňují velmi jemně a šetrně mikrovrstvičky odumřelých buněk z vrchní vrstvy pokožky - epidermis. Tím podporují zvýšenou buněčnou obnovu, oživují a regenerují povrch pokožky. V neposlední řadě výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky.

Hlavní účinky mikrodermabraze

  • zjemňuje reliéf kůže
  • sjednocuje barvu
  • redukuje povrchové pigmentace
  • čistí a stahuje rozšířené póry
  • redukuje strie
Pro dosažení komplexní účinnosti této metody doporučujeme absolvovat 6 – 10 zákroků. Diamantová mikrodermabraze je vhodná zejména pro oblast obličeje, krku a dekoltu, hřbety rukou nebo lokty.

Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ošetrované oblasti. To vede zejména v obličeji k potlačení ranních otoků - hlavně u očních víček, stimulaci krevního oběhu a detoxikaci pokožky.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

  • Lékař s Vámi probere motivaci k mikrodermabrazi na klinice Laser Esthetic Praha,
  • ohodnotí Váš zdravotní stav a kontraindikace k danému ošetření,
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k Vašemu estetickému problému,
  • nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení estetického problému, individuálně, dle Vašich požadavků.

Pokud by předpokládaný výsledek mikrodermabraze na klinice Laser Esthetic Praha neodpovídal představám Vašim nebo Vašeho lékaře, je od zákroku upuštěno a hledají se jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na způsobu ošetření, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, případná rizika a vysvětleny zásady domácího ošetřovaní.


Vakuová mikrodermabraze je ve světě nejžádanějším zákrokem estetické dermatologie.

Diamantová mikrodermabraze nemá zásadní kontraindikace a je vhodná prakticky pro všechny typy pleti. Splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika. Při jejím provádění není nutný žádny typ anestezie a nevyžaduje žádná výrazně zatěžující ochranná opatření.

Kombinace všech účinků vakuové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení). Zákrok je zakončen aplikací speciální laserové masky, dle typu pokožky a aplikací koncentrovaného transdermálního kolagenu pro zvýšení účinku mikrodermabraze.

Cena mikrodermabraze

Ukázky výsledků mikrodermabraze


Máte zájem o mikrodermabrazi? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142