Odstranění kruhů pod očima

Redensity Eyes je speciální gel s kyselinou hyaluronovou navržený právě pro řešení váčků a kruhů pod očima. Gel Redensity Eyes vám zaručí okamžitý a přirozený výsledek již za 30 minut. Aplikuje se bezbolestně s pomocí kanyly.

Švýcarská kvalita produktu Redensity II Eyes

  • Pro ošetření kruhů pod očima, prohlubní, vrásek a váčků v oblasti očí.
  • Dlouhotrvající efekt po dobu minimálně 12 měsíců.

Oblast okolo očí je velmi specifická a náročná na ošetření. Právě proto laboratoře Teoxane ve Švýcarsku vyvinuly Redensity II Eyes. Díky inovativnímu procesu výroby vytvořily rafinovanou rovnováhu mezi kyselinou hyaluronovou v koncentraci 15 mg/g a mírně zesíťovanou resilientní kyselinou hyaluronovou. Toto sofistikované složení má optimální vlastnosti pro korekci oblasti kolem očí, které zaručuje dlouhotrvající a korekci bez otoků s minimálním rizikem vzniku otoku.

Právě unikátní složení dělá z Teosyal Redensity II. Eyes novinku, která na trhu doposud chyběla. Obsahuje aminokyseliny a antioxidanty, což jiné výplňové materiály nemají.


Aplikace je díky obsahu lidokainu naprosto bezbolestná. Zákrok trvá v průměru 30 minut a efekt je viditelný již bezprostředně po aplikaci. Přirozený a omlazující výsledek vydrží až 12 měsíců.

Teosyal Redensity II. Eyes nabízejí pouze speciálně proškolení odborníci, mezi které patří také lékaři naší kliniky. Cena zákroku je od 4 980 Kč za ošetření obou očních lokalit.


Máte zájem o odstranění kruhů pod očima? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142