Omlazení pomocí laseru

Radiofrekvenční ošetření pokožky přístrojem eMatrix

Pokud vás trápí unavená pleť, vrásky a pigmentace, je zde nová metoda radiofrekvence pleti přístrojem eMatrix.

Neinvazivní obličejový lifting Exilis

Revoluční patentovaná technologie CRT (Collagen Refill Technology). Tato technologie spočívá v “doplňování kolagenu“ současným působením radiofrekvenční energie a ultrazvukové vlny.

Plasmové omlazení pokožky Plasma Portrait

Plazmová regenerace pokožky, zejména jejích hlubších vrstev je nejnovější typ omlazovací - rejuvenační technologie, která byla vyvinuta během posledních tří let.

Laserová hydratační a čistící maska

Laserová maska je pro Vás efektní a přitom časově a finančně nenáročnou metodou, jak si uchovat zdravou, krásnou a svěží pleť.

Ošetření pleti a kůže Omniluxem

V posledních letech výrazně stoupá zájem veřejnosti o jednoduché neinvazivní, ale účinné omlazovací metody, které by intenzivně pracující klienty nevyřadily, ani z pracovního procesu ani ze společenských aktivit. Fotoomlazení Omniluxem je nejen prevence stárnutí pleti, ale i řešení již vzniklých následků, bez časového omezení i přes polední pauzu!

Laserové omlazení pokožky erbiovým laserem

Vyzkoušejte ověřenou metodu omlazení pokožky erbiovým laserem. Zákrok se nazývá Skin Resurfacing. Je to počítačem řízená vaporizace, nebo-li odpařování jednotlivých vrstviček pokožky. Laserové ošetření pleti je invazivní s velmi dobrými výsledky i u velmi poškozené pokožky.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142