Ošetření pleti a kůže Omniluxem

V posledních letech výrazně stoupá zájem veřejnosti o jednoduché neinvazivní, ale účinné omlazovací metody, které by intenzivně pracující klienty nevyřadily, ani z pracovního procesu ani ze společenských aktivit. Fotoomlazení Omniluxem je nejen prevence stárnutí pleti, ale i řešení již vzniklých následků, bez časového omezení i přes polední pauzu!

Phototerapie OMNILUXEM

Unikátní přístroj OMNILUX, který je světovou novinkou v oblasti estetické dermatologie produkuje speciální čisté světlo – ve spektru viditelného červeného světla o určité vlnové délce (633nm). Léčba přístrojem Omnilux má celou řadu pozitivních účinků, včetně cílené likvidace bakterií způsobujících akné, zlepšuje celkové hojení zánětlivých procesů a zejména stimuluje regenerační pochody tkání a výrazně zvyšuje imunitní systém pokožky, což má významný vliv na proces stárnutí pleti.

Ošetření pleti a kůže přístrojem OMNILUX aktivuje určité biologické reakce a přeměňuje světelnou energii na buněčné stavební bloky, které tělo potřebuje pro zdravou pokožku. Dochází zejména ke zvýšené aktivitě buněk, které se stávají propustnější, a tím výborně reagují na vnější podněty, dále dochází k intenzivnímu okysličení a detoxifikaci kůže.

Lampa Omnilux Plus Revive podporuje

  • tvorbu kolagenu v pokožce
  • redukuje vrásky
  • celkově omlazuje pleť
  • zmírňuje svalové napětí
  • světlo působí v hloubce tkání.
  • je nedílnou součástí léčby akné

Při kosmetických nebo dermatologických programech se používá v kombinaci

Díky těmto specifickým účinkům Omniluxu jsou výsledky evidentní nejen během léčby, ale určitým způsobem pokračují v pokožce i po jejím skončení. Proto je tento přístroj používán úspěšně nejen k léčbě akné, ale i k photorejuvenačním (omlazujícím) zákrokům, korekci jizev a dalších kožních problémech.

Cena ošetření pokožky Omniluxem

Ukázka ošetřením Omniluxem


Máte zájem o ošetření pokožky Omniluxem? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142