Plasmové omlazení pokožky Plasma Portrait

Plazmová regenerace pokožky je nejnovější typ omlazovací - rejuvenační technologie, která byla vyvinuta během posledních tří let. Plazma je čtvrté skupenství hmoty, v němž se elektrony oddělují od atomů za vzniku ionizovaného plynu.

Jak funguje plasma?

Plazma o vysoké teplotě se sice používá v chirurgii již více než deset let. Dosud se však používala jen jako médium pro vedení elektrického proudu.

Plazma sama o sobě vyvolává v tkáni některé výrazné změny, jako je například tvorba nového kolagenu a elastinových vláken, nebo zlepšení stavu kůže poškozené sluncem, liftingový efekt, vyrovnání jemných vrásek a kožního povrchu.

Popisovaná technologie může být aplikována s použitím různé energie pro různou hloubku účinku, od povrchových epidermálních účinků až po zahřátí hlubokých dermálních (kožních) struktur.


Touto metodou lze ošetřovat

  • části obličeje - zejména okolí úst, okolí očí, tváře, čelo, ...
  • nebo celý obličej, omladit lze i hřbety rukou, dekolt i krk

Provedení plasmového omlazení pokožky

  • Zákrok se provádí ambulantně
  • K znecitlivění postačí anestetická mast EMLA hodinu před zákrokem
  • Hospitalizace není nutná
  • Délka trvání zákroku je dle rozsahu postižené oblasti - zpravidla do 30 minut

Rekonvalescence po zákroku

Vzhledem k tomu, že rekonvalescence je proces ryze individuální, závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře. Obecně rekonvalescence po ošetření plazmou může trvat do 5 dnů.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi

  • probere motivaci k danému zákroku,
  • zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu,
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému,
  • nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení estetického problému, individuálně, dle Vašich požadavků a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.

Naši přední odborníci v estetické a laserové dermatologii sestaví cíleně, dle zjištěného stavu Vaší pokožky a dle Vašich představ, speciální léčebný program tak, aby vyhovoval Vašim časovým i finančním možnostem s cílem vyřešit daný estetický problém. Veškeré uvedené omlazovací metody se dají také vzájemně kombinovat a jsou samozřejmě velmi vhodné i pro muže.

Cena plasmového omlazení pokožky

Ukázka výsledků plasmového omlazení pleti


Máte zájem o plasmové omlazení pleti? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142