Laserové ošetření ran a oparů

Laserové ošetření ran, jizev, oparů a jiných zánětlivých projevů na pokožce patří mezi nadstandardní zákroky s velmi dobrým výsledným efektem.

Aplikace biostimulačního laseru

Velmi důležitou a neodmyslitelnou součástí zákroku je předchozí nezávazná komplexní konzultace s odborným lékařem naší kliniky.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

  • Lékař vyšetří daný kožní projev.
  • Zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu.
  • Zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému.
  • Nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení problému, individuálně a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní.

Jak působí biostimulační laser na tkáně?

Laser, který se používá k hojení a regeneraci tkání je terapeutický biostimulační laser Maestro (670nm), který má v medicíně velice široké využití a používá se k neinvazivním aplikacím všude tam, kde je třeba urychlit hojení, odstranit zánětlivé procesy, okysličit tkáně a zvýšit jejich látkovou výměnu, podporuje tvorbu nových buněk. Hloubka průniku laserového paprsku je do 2 cm a dají se tak velmi výrazně ovlivňovat podkožní struktury. Při ozařování větších ploch je použit speciální lineární scanner.

Jaké projevy lze biostimulačním laserem ošetřovat?

  • čerstvé jizvy (poúrazové, popáleninové a po chirurgickém zákroku)
  • špatně se hojící jizvy do 6 měsíců od jejich vzniku
  • špatně se hojící rány po úraze, transplantaci apod.
  • herpes simplex (opar) v počátečním stadiu projevu

Ošetření tímto typem laseru není bolestivé a nevyžaduje žádná omezení po zákroku, není nutné se intenzivně chránit před slunečním zářením.

Doporučení

Minimální doba aplikace laserového záření je 20 minut, při léčbě oparů a dalších výše uvedených projevů se vždy doporučuje alespoň deset ošetření 2x až 3x týdně.

Cena laserového ošetření ran a oparů

Ukázky léčby oparů laserem


Máte zájem o laserové ošetření ran a oparů? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142