APTOS - Revoluční neinvazivní lifting

Okolo 30 roku života se již mohou objevit první známky stárnutí. Přesto je ale v tomto věku brzy pomýšlet na plastiku obličeje a chirurgický zásah. V souladu s dnešními trendy vám proto přinášíme méně invazivní řešení se stejně výjimečnými účinky – Lifting nití neboli Fine Thread Countour Therapy. Na naší klinice Laser Esthetic provádí lifting nití doktor Pavel Hlava.

Výhody liftingu nití

  • rychlý, ambulantní a miniinvazivní zákrok
  • vhodné řešení pro mladší pacienty kolem 30 let
  • bezpečná procedura bez vzniku jizev
  • vypne pleť, vyhladí vrásky, dodá objem do tváří, pozvedne obočí nebo povislé koutky rtů a obnoví jemnou strukturu pleti na přibližně další 2 roky
  • oproti klasické plastické operaci žádná omezení po ošetření
  • možnost kombinovat s dalšími metodami estetické dermatologie

Průběh zákroku

Lifting nití je méně invazivní metodou faceliftu, při které se nepoužívá skalpel. Doporučujeme ji zvláště pro mladší klienty a klientky kolem 30 let. Při tomto zákroku dokážeme pozvednout a zpevnit kontury obličeje a vyhladit vrásky pomocí bio vstřebatelných polydioxanonových vláken (PDO), která zavádíme jemnými jehličkami do podkoží. Vpichy jsou velice drobné a minimálně bolestivé. Na citlivější partie můžeme využít znecitlivujících účinků krému EMLA. Bio vlákna se následně pomalu vstřebávají, až se zhruba do půl roku zcela rozpustí a zanechají za sebou kolagenovou síť, která bude oporou pleti po další 2 roky.Zaujal vás APTOS, neinvazivní lifting? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142