Technologie COOLTECH
Dejte nežádoucí tuky k ledu

Lékařský přístroj na kryolipolýzu (odstranění nadbytečných tukových buněk chladem).

Tato technologie kryolipolýzy je plně schválena a certifikována pro lékařské použití, nikoliv kosmetické. Účinek je tudíž zajištěn vysokým výkonem přístroje a odbornou péčí zdravotnického personálu.

Procedura Cooltech je nejúčinnější neinvazivní metoda redukce nežádoucího podkožního tuku jeho řízeným chlazením. Výsledkem je redukce tukové tkáně zcela přirozeným způsobem.

Po přiložení speciálního aplikátoru na ošetřovanou oblast se podtlakem nasaje do aplikátoru povrchový tuk. Vytvořené vakuum dočasně omezí průtok krve v nasáté tkáni a umožní lokální řízené zmražení tukové vrstvy na teplotu, která poškodí jen tukové buňky ale je zaručeně bezpečná pro ostatní tkáň.
 Po kryolipolýze je tuk přirozeným způsobem odplavován lymfatickým systémem. Rozpad tukových buněk probíhá postupně během 2 měsíců, tudíž není organismus nijak extrémně zatěžován.

Tukové buňky jsou postupně vyplavovány metabolickým lymfatickým procesem. Povrchový tuk je zredukován až o 80% během čtyř měsíců.


Ošetření nevyžaduje rekonvalescenci ani anestezii. Kryolipolýza není omezena ročním obdobím, ošetření lze provádět kdykoliv během roku! Nijak Vás neomezí v dalších, zejména sportovních aktivitách, proto je tato metoda tak oblíbena.

První výsledky jsou viditelné již po 15 dnech po ošetření.

Viditelné výsledky jsou během několika týdnů, definitivní hodnocení výsledku je reálné do 2-3 měsíců. Procedura je vhodná na oblast břicha, boků, vnitřní a vnější oblasti stehen, vnitřních a vnějších kolen, zad a spodní část hýždí, vnitřní strana paží.

Doporučeno je zpravidla jedno ošetření, při větších tukových nadbytcích dvě až tři ošetření po šesti až osmi týdnech. Po ošetření se můžete vrátit ihned do běžného života a to i sportovního, bez omezení.

Proč zvolit metodu Cooltech?

  • Bezbolestná neinvazivní, ale vysoce funkční metoda
  • Metoda schválená pro lékařské použití
  • Bez nutnosti další rekonvalescence
  • Definitivní redukce dané oblasti
  • K výraznému úbytku stačí jedno ošetření, které je v případě potřeby možné opakovat
  • V ceně ošetření rázovou vlnou

Akční jarní a letní ceny 2017 podle rozsahu ošetření

1 aplikátor (př. spodní bříško) 5 950 Kč
2 aplikátory (př. vnější stehna) 9 950 Kč
Další rozsah dle vyšetření a domluvy

Máte zájem o ošetření COOLTECH? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142