Vibrační tumescentní liposukce

Velmi výrazný pooperační efekt vynesl liposukci mezi nejžádanější zákroky v oblasti estetické chirurgie. Za vynikajícími výsledky však vždy stojí maximálně účinná metoda a lékařská kapacita v oboru. Klinika Laser Esthetic provádí pouze vibrační tumescentní liposukci, která přináší skutečně viditelný efekt. Je nám ctí, že ji u nás vykonává přední evropský specialista na ambulantní tumescentní liposukce MUDr. Michael Entner, který se podílel na vývoji těch nejtenčích liposukčních kanyl, které nesou jeho jméno. Bez tohoto nástroje by dnes tumescentní liposukci prováděly kliniky jen stěží.Je pro vás liposukce vhodná?

 • Zákrok řeší disproporce postavy způsobené přebytečným množstvím tukové tkáně v určitých partiích
 • Liposukce neřeší obezitu, pouze lokální nahromadění tuku
 • Liposukci mohou podstoupit muži i ženy

V Laser Esthetic s vámi mluvíme

Liposukci často provází obavy z konečného efektu. Náš lékař se s vámi ještě před zákrokem sejde, vysvětlí všechny nejasnosti a přiblíží očekávaný výsledek. Zakládáme si na otevřeném jednání, proto nikdy neslibujeme zázračné zhubnutí, ale zformování postavy, které vyrovnává tělesné proporce. Na vstupní konzultaci se budeme zajímat o váš celkový zdravotní stav či dědičné sklony k danému estetickému problému. Velmi důležité jsou i důvody, které vás k zákroku vedou. V Laser Esthetic chceme plně pochopit vaše pocity a očekávání, jen tak dosáhneme výsledku, se kterým budete 100% spokojeni.

Samotný zákrok provede evropský specialista na tumescentní liposukci MUDr. Michael Entner, který jako jeden z prvních v Německu použil při liposukci tumescentní roztok.

„Úspěšnost operace měřím podle spokojenosti klientky. Zárukou je rovnoměrné odsátí tuku, které nezpůsobuje nerovnosti. Pokaždé proto myslím dopředu a každou klientku posuzuji individuálně. Liposukci většinou provádím v lokální anestezii bez nutnosti hospitalizace. Celkovou anestezii využívám v případě velkého rozsahu liposukce, na několika místech těla současně. Před samotným zákrokem napouštím tukovou tkáň speciálním roztokem, který separuje tukové buňky od okolní tkáně, aby se daly šetrně odsát, roztok také znecitlivuje danou oblast a mírní krvácení. Tímto způsobem zmenšuji riziko případných nerovností, redukuji modřiny a tlumím pooperační bolestivost. Do takto připravené oblasti vpravím velmi jemnou vibrační kanylu, která přebytečný tuk odsaje.“

MUDr. Michael Entner
Odborník na tumescentní liposukci

Provádíme tyto zákroky

Co Vás čeká po liposukci

1. den po liposukci zařaďte do vašeho programu klid v domácím prostředí. Po dobu 14 dní až 6 týdnů noste kompresivní prádlo, které zlepšuje výsledný efekt výkonu. Nejen, že přispívá k postupnému vstřebávání otoků a hematomů, ale navíc pomáhá kůži přizpůsobit se na nový objem - modeluje danou oblast.

Na naší klinice můžete podstoupit další doplňující zákroky, které ještě vylepší vaši postavu a zredukují případnou celulitidu. Vše pod vedením zkušených lékařů, tudíž s vynikajícími účinky:

 • Lymfatická masáž přístrojem Presor
 • rázová vlna přístrojem D Actor
 • radiofrekvenční a ultrazvukové neinvazivní ošetření přístrojem EXILIS.

Laser Esthetic vám přináší zázemí stabilní kliniky

 • 12 let zkušeností v oboru estetické medicíny
 • Jako jedna z mála klinik disponujeme mezinárodním certifikátem ISO 9001:2008 v poskytování lékařských služeb v plastické a estetické medicíně
 • Liposukci u nás provádí odborník MUDr. Michael Entner
 • Zachováváme si charakter soukromé rodinné kliniky, kde je individuální a diskrétní přístup na prvním místě
 • Nabízíme výbornou dostupnost v centru Prahy s možností parkování přímo v objektu
Cena liposukce

Ukázky výsledků vibrační tumescentní liposukce


Uvažujete o liposukci? Objednejte se na konzultaci


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142