Liposukce břicha

Trápí vás tukové zásoby v oblasti bříška? Nemůžete zapnout své oblíbené džíny? Určité tukové zásoby bohužel neztratíte ani v posilovně ani na Zumbě!

Netrapte se a získejte opět ploché bříško s pomocí odborníků plastické chirurgie. Pokud chcete mít zaručený výsledek zákroku, sjednejte si již dnes nezávaznou konzultaci se zkušeným lékařem, který navrhne nejvhodnější řešení vašeho problému. Neobávejte se liposukce, liposukci lze nyní provádět jemně, bez bolesti při zákroku a ambulantně!

Jaké jsou vlastnosti liposukce břicha?

Liposukce břicha provádíme pomocí tzv. tumescenční vibrační liposukce. Tato metoda je velmi šetrná k lidskému organismu. K odsávání tukových buněk používáme speciální přístroj s velmi tenkou vibrační kanylou. a speciální tumescenční roztok .Aby byl výsledek co nejefektivnější, doporučujeme kombinaci vibrační liposukce s liposukcí tumescenční.

Metoda zvaná vibrační tumescenční liposukce je v případě ošetření břicha standardně prováděna v místní anestezii, bez nutnosti hospitalizace. Velkou výhodou této ambulantní metody je nižší bolestivost, otoky a modřiny na těle a rychlá rekonvalescence.

Doba rekonvalescence je minimální, dle druhu zaměstnání je možné se i již druhý den zapojit do pracovního procesu. Kompresivní prádlo je nutné nosit minimálně 14 dní až tři týdny, při ošetření většího rozsahu v některých případech až měsíc.

Cena liposukce

Máte zájem o liposukci břicha? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142