Liposukce stehen

Trápí vás tukové zásoby v oblasti stehen? Nemůžete obléci své oblíbené džíny? Určité tukové zásoby bohužel neztratíte ani v posilovně ani na Zumbě! Netrapte se a získejte štíhlá stehna s pomocí odborníků plastické chirurgie. Pokud chcete mít zaručený výsledek zákroku sjednejte si již dnes nezávaznou konzultaci se zkušeným lékařem, který navrhne nejvhodnější řešení vašeho problému. Neobávejte se liposukce! Liposukci lze nyní provádět jemně, bez bolesti při zákroku a ambulantně!

Jaké jsou vlastnosti liposukce stehen?

Liposukce stehen provádíme pomocí tzv. tumescenční vibrační liposukce. Tato metoda je velmi šetrná k lidskému organismu. K odsávání tukových buněk používáme speciální přístroj s velmi tenkou vibrační kanylou. a speciální tumescenční roztok .Aby byl výsledek co nejefektivnější, doporučujeme kombinaci vibrační liposukce s liposukcí tumescenční.

Vibrační tumescenční liposukce je v případě ošetření vnějších, nebo vnitřních stehen standardně prováděna v místní anestezii, bez nutnosti hospitalizace. Velkou výhodou této ambulantní metody je nižší bolestivost, otoky a modřiny na těle a rychlá rekonvalescence. V případě požadavku ošetření vnějších i vnitřních stehen v jedné době, provádí se zákrok již v celkové anestezii.

Doba rekonvalescence je minimální, dle druhu zaměstnání je možné se i již druhý den se zapojit do pracovního procesu. Kompresivní prádlo je nutné nosit minimálně 14 dní až tři týdny, při ošetření většího rozsahu v některých případech až měsíc.

Cena liposukce

Ukázky liposukce stehen


Máte zájem o liposukci stehen? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142