Odstranění tuku

Máte problémy s nadměrným ukládáním tuku určitých partiích? Absolvovali jste tzv."zázračné neinvazivní liposukce" a nejste spokojeni s výsledkem? Zaručený efekt formování postavy a zbavení tukových zásob vám poskytnou odborníci na plastickou chirurgii. Sjednejte si nezávaznou konzultaci s odborným lékařem, který vám poradí jak nejlépe odstranit tuk z určitých partií těla, pomocí velmi šetrné, ale účinné ambulantní tumescenční liposukce.

Vibrační tumescenční liposukce

Nejznámější a nejčastěji využívanou metodou jak se rychle a efektivně zbavit přebytečného tuku, je vibrační tumescenční liposukce. K odsávání tukových buněk používáme speciální přístroj s velmi tenkou vibrační kanylou. Tato metoda je 100% účinná a odstranění tuku v dané oblasti je trvalé. Výhodou je rozhodně bezbolestnost a časová nenáročnost. Liposukce jedné oblasti se standardně provádí v lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace. Tumescenční liposukce je šetrná a finální výsledek vás rozhodně potěší.

Rekonvalescence po zákroku liposukce

  • Bolestivost, otoky a modřiny jsou mnohem nižší ve srovnání s klasickou metodou liposukce
  • První den po zákroku je vhodný klid v domácím ošetření - záleží na typu a rozsahu ošetřované oblasti, v některých případech je možné se zařadit do pracovního života již druhý den po zákroku
  • Dobu nošení komprese doporučujeme minimálně 14 dní až tři týdny, optimálně měsíc až 6 týdnů, dle rozsahu zákroku.
  • Veškeré další podrobnosti o zákroku liposukce, které se týkají právě Vašeho estetického problému vám ochotně sdělí lékař při vstupní konzultaci a vyšetření
Cena liposukce

Máte zájem o odstranění tuku? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142