Plastika prsou


Zvětšení prsou pomocí implantátů

Nejoblíbenější zákrok v historii plastické chirurgie.

Autoaugmentace

Autoaugmentace využije vaší vlastní tukové tkáně pro zvětšení poprsí. U žen se jedná o stále populárnější přirozenou metodu pro zvětšení objemu poprsí.

Modelace povislých prsů

Touto operací docílíme zpevnění a úpravu tvaru povislých a povadlých prsů. Na tento nepříznivý tvar prsů má vliv zejména těhotenství a kojení, později období přechodu a menopauza a výrazné výkyvy v tělesné hmotnosti.

Gynekomastie u mužů

Gynekomastie - název pochází z řeckého "gyne"- podobný ženě a "mastos"- prso. Jedná se o zvětšení mužské prsní žlázy. Onemocnění se vyskytuje poměrně často, v dospělé populaci se s ní setkáme u 30-40% mužů. Gynekomastie je jednostranné nebo oboustranné zvětšení prsní žlázy u muže.

Zmenšení prsou

Nepřirozená velikost prsů způsobuje nejen estetický problém, ale také značné zdravotní riziko. Výraznou váhou prsů je přetěžována páteř a záda. Klientky si často stěžují na bolestivost v oblasti krční páteře, zad, ramen a horních končetin.

Vpáčené bradavky

Prsní bradavky se někdy nevyvinou tak, jak by měly. Pro ženu je to problém, protože bradavky dotvářejí siluetu ženského ňadra, jsou významnou erotogenní zónou a důležitým nástrojem při kojení miminka.

Sonografie prsou

Nečekejte dlouhé měsíce na sonografické vyšetření prsou. Na klinice Laser Esthetic vás objednáme do 2 týdnů!

Darujte omlazení

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142