Přirozené zvětšení prsou vlastním tukem

Nejste zastánkyní prsních implantátů, ale přesto uvažujete o změně tvaru poprsí? Zvažte použití vlastního tuku neboli autoaugmentaci – podstoupíte dva zákroky v jednom; liposukci a zvětšení prsou. Dostaňte tuk konečně tam, kam patří!

3 slova, která vás přesvědčí

PROFESIONALITA. Autoaugmentaci u nás provádí specialisté. Starat se o vás bude MUDr. Miroslav Krejča, který má s tímto zákrokem zkušenosti z nejlepších zahraničních klinik a má za sebou tisíce úspěšných operací.

PŘIROZENOST. Zvětšení prsou vlastním tukem dokonale napodobuje přirozené procesy v těle. Přibíráte-li na váze, prsa se automaticky zvětšují. V případě, že hubnete, je tomu naopak. Nikdy nebudete mít pocit, že máte v těle něco cizího.

ROVNOMĚRNOST. V první fázi umožňuje metoda zvětšení maximálně o 1 velikost. Tím dosahujeme také přirozené souměrnosti. Nikdo vás tak nebude podezřívat, že jste si nechala dekolt uměle vylepšit. Po 3 měsících můžete podstoupit další doplnění a zvětšit si prsa ještě o jedno číslo.

30letá praxe a certifikát kvality

Všechna vyšetření pod jednou střechou

Ještě před zákrokem si s vámi lékař promluví o průběhu a důsledcích operace a ověří, zda jste vhodnou kandidátkou pro tento zákrok. Ne každý zájemce o tuto metodu ji může podstoupit. Zároveň vám objasní podmínky a princip přenosu tuku. Aby vše proběhlo bez problémů, provedeme sérii předoperačních vyšetření – to vše přímo v Laser Esthetic; od krevních odběrů až po interní vyšetření.

Pobyt u nás vám chceme co nejvíce zpříjemnit a zjednodušit. Vše potřebné (jednorázovou obuv, noční košili, župan, ručník) od nás dostanete v praktickém balíčku. Samozřejmostí je připojení k internetu zdarma a parkování v objektu kliniky.

Průběh operace

V průběhu operace budete v celkové anestezii, během které provedeme šetrnou liposukci a získaný tuk po speciální úpravě a vyčištění následně přeneseme do prsou. Po zákroku vás převezeme na intermediální monitorovací pokoj, kde se o vás bude nepřetržitě starat odborný lékař a tým zdravotních sester. Hned druhý den vás propustíme do domácího léčení a dále se budeme potkávat na pooperačních kontrolách.

Nepřetržitý pooperační dozor a špičkové vybavení kliniky

Kolik vás bude autoaugmentace stát?

Cena zákroku se pohybuje od 95 000 Kč do 125 000 Kč. Přesnou cenu vám stanoví lékař po osobní konzultaci, při které zjistí rozsah zákroku.

Proč je částka vyšší než za klasickou plastiku prsou?

Při autoaugmentaci provádíme celkem 2 zákroky – liposukci a zvětšení prsou. Zpracování tuku vyžaduje speciální technologii a metoda je podstatně časově náročnější, a tedy i dražší. Věříme však, že pocit přirozenosti a třeba i nově nalezené sebevědomí nelze měřit penězi.

Laser Esthetic vám pomáhá být krásnější již 14 let

  • Zvětšení prsou vlastním tukem u nás provádí specialista na tuto metodu MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D.
  • Jako jedna z mála klinik jsme získali Certifikaci kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb podle zákona 372/2011 sb.
  • O spokojenosti našich klientů svědčí fakt, že se k nám často rádi vrací.
  • Ještě před operací vám ušetříme čas s obcházením doktorů. Všechna nutná vyšetření můžete podstoupit v pohodlí naší kliniky, včetně sonografie prsů.
  • Snadno se k nám dostanete ze všech částí Prahy i Čech. Sídlíme v samém centru u Václavského náměstí.
  • V areálu kliniky můžete pohodlně zaparkovat
Dobrá dostupnost kliniky a parkování zdarma

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. k autoaugmentaci

„Nejdříve je třeba zhodnotit lokální nález, to znamená daný stav klientky. Poté je možné erudovaně rozhodnout a doporučit nejvhodnější metodu zvětšení vašeho poprsí.

Autoaugmentaci neboli zvětšení prsů vlastním tukem lze provést pouze u klientek, které mají dostatečné množství podkoží. U velmi štíhlých žen bohužel nemůžeme s jejich vlastním tukem pracovat. Pokud je tato podmínka splněna, pak liposukcí odsajeme cca 1000 - 1500 ml tukové tkáně. Z tohoto množství se zpracuje speciální technologií Pure Graft Cytori zhruba 400 - 600 ml čistého tuku. Ten je poté možné aplikovat do podkoží prsu - u jednoho prsu použijeme maximálně 200 - 300 ml tuku.

Ze zkušenosti víme, že se asi 30 - 40 % aplikovaného tuku vstřebá. Po prvním zákroku je tudíž (velmi odhadem) prs zvětšen zhruba o 1/2 čísla. V odstupu přibližně 6 měsíců se pak může provést další aplikace tuku.

Autoaugmentace je relativní hit posledního roku, avšak ne u každého je možné tento zákrok provést a zvětšení není nikdy takové jako u klasických implantátů. Toto je nutné si uvědomit! V případě užití klasických implantátů je výsledek zaručen ihned. Rekonvalescence ovšem trvá týden až 14 dní.“

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D.
plastický chirurg a odborník na zvětšení prsou

Cena zvětšení prsou augmentací

Uvažujete o zvětšení prsou vlastním tukem? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142