Přirozené zvětšení prsou vlastním tukem

Nejste příznivcem prsních implantátů, a přesto uvažujete o změně tvaru vašeho poprsí? Zkuste vlastní tuk – podstoupíte dva zákroky v jednom, liposukci a zvětšení prsou! V Laser Esthetic pomáháme ženám, které chtějí být se svým tělem spokojené. Při autoaugmentaci nepoužíváme žádné umělé implantáty. Prsa zvětšujeme přirozeně, vlastním tukem klientky.

3 slova, která vás přesvědčí

PŘIROZENOST. Není výraz, který by podstatu zákroku vystihoval lépe. Zvětšení prsou vlastním tukem dokonale napodobuje přirozené procesy v těle. Přibíráte-li na váze, prsa se automaticky zvětšují. V případě, že hubnete, je tomu naopak. Nikdy se navíc nemusíte trápit pocitem, že máte v těle něco, co tam nepatří.

ROVNOMĚRNOST. V první fázi umožňuje metoda zvětšení prsou maximálně o 1 velikost. Tímto způsobem dosahujeme také přirozené souměrnosti. Nikdo vás tak nebude podezřívat, že jste si dekolt nechala uměle vylepšit. Po 3 měsících můžete podstoupit další doplnění a pomoci svým ňadrům ještě o jedno číslo.

PROFESIONALITA. Autoaugmentaci u nás provádí skutečná lékařská špička pro tento typ zákroku. Starat se o vás bude MUDr. Andrea Musilová, která Licenci ČLK pro obor plastická, zkušenosti na nejlepších českých klinikách, certifikaci pro přenos vlastního tuku a hlavně tisíce odoperovaných klientů.


Všechna předoperační vyšetření pod jednou střechou

Ještě před zákrokem si s vámi naše lékařka promluví o průběhu a důsledcích operace a také se zjistí, zda jste vhodnou kandidátkou na tento typ zákroku. Zároveň vám objasní podmínky a princip přenosu tuku. Aby vše proběhlo bez problémů, vyšleme vás na sérii předoperačních vyšetření, přičemž rozhodně nemusíte chodit daleko. Přímo v Laser Esthetic vám bez obvyklých čekacích dob odebereme krev, provedeme sonografii prsů a EKG včetně vyšetření internistou.

Rozumíme vašim smíšeným pocitům před operací, a proto vám chceme maximálně ulevit od starostí s balením věcí na kliniku. Vše potřebné (jednorázovou obuv, noční košili, župan, ručník) od nás zdarma dostanete v praktickém balíčku. Samozřejmostí je připojení k internetu.

V průběhu operace budete v celkové anestezii, během které provedeme šetrnou liposukci a získaný vyčištěný a upravený tuk následně přeneseme do prsů. Po zákroku vás převezeme na intermediální monitorovací pokoj, kde se o vás bude nepřetržitě starat odborný lékař a tým zdravotních sester. Hned druhý den vás propustíme do domácího léčení a dále se pak budeme potkávat na pooperačních kontrolách.

Na kolik vás operace vyjde

Cena zvětšení prsou vlastním tukem se pohybuje v rozmezí od 95 000 Kč do 125 000 Kč. Možná vás překvapilo, že ve srovnání s klasickou implantátovou metodou je částka o něco vyšší. Při autoaugmentaci však lékař provádí 2 zákroky v jednom – liposukci a zvětšení prsou. Metoda je tak podstatně časově náročnější a tedy i dražší. Často však od klientek slýcháme, že ten přirozený pocit a znovu objevenou sebejistotu to rozhodně stojí.


Laser Esthetic vám pomáhá být krásnější již 14 let

  • Zvětšení prsou vlastním tukem u nás provádí specialista na tuto metodu MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D.
  • Jako jedna z mála klinik jsme získali Certifikaci kvality a bezpečí poskytovaných zdravotních služeb podle zákona 372/2011 sb.
  • O spokojenosti našich klientů svědčí fakt, že se k nám často rádi vrací.
  • Ještě před operací vám ušetříme čas s obcházením doktorů. Všechna nutná vyšetření můžete podstoupit v pohodlí naší kliniky, včetně sonografie prsů.
  • Snadno se k nám dostanete ze všech částí Prahy i Čech. Sídlíme v samém centru u Václavského náměstí.
  • V areálu kliniky můžete pohodlně zaparkovat

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D. k autoaugmentaci

„Nejdříve je třeba zhodnotit lokální nález, to znamená daný stav klientky. Poté je možné erudovaně rozhodnout a doporučit nejvhodnější metodu zvětšení vašeho poprsí.

Autoaugmentaci neboli zvětšení prsů vlastním tukem lze provést pouze u klientek, které mají dostatečné množství podkoží. U velmi štíhlých žen bohužel nemůžeme s jejich vlastním tukem pracovat. Pokud je tato podmínka splněna, pak liposukcí odsajeme cca 1000 - 1500 ml tukové tkáně. Z tohoto množství se zpracuje speciální technologií Pure Graft Cytori zhruba 400 - 600 ml čistého tuku. Ten je poté možné aplikovat do podkoží prsu - u jednoho prsu použijeme maximálně 200 - 300 ml tuku.

Ze zkušenosti víme, že se asi 30 - 40 % aplikovaného tuku vstřebá. Po prvním zákroku je tudíž (velmi odhadem) prs zvětšen zhruba o 1/2 čísla. V odstupu přibližně 6 měsíců se pak může provést další aplikace tuku.

Autoaugmentace je relativní hit posledního roku, avšak ne u každého je možné tento zákrok provést a zvětšení není nikdy takové jako u klasických implantátů. Toto je nutné si uvědomit! V případě užití klasických implantátů je výsledek zaručen ihned. Rekonvalescence ovšem trvá týden až 14 dní.“

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D
plastický chirurg a odborník na zvětšení prsou

Cena zvětšení prsou augmentací

Uvažujete o zvětšení prsou vlastním tukem? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142