Sonografické vyšetření prsou

Nezbytná součást jakékoli estetické úpravy ňader.

Sonografie neboli ultrazvuk prsou se z preventivních důvodů provádí před každou plastickou operací prsů. Dlouhá (často až dvouměsíční) objednací doba v nemocničních zařízeních nás v Laser Esthetic přiměla založení vlastního sonografického centra. Zde provádíme veškerá předoperační vyšetření prsou a preventivní onkologická vyšetření. Prsa vám prohlédneme do 2 týdnů a v pohodlí kliniky provedeme i související laboratorní odběry. Na důležité informace o vašem zdravotním stavu tak už nemusíte čekat dlouhé měsíce!

Proč je sonografické vyšetření důležité?

Ultrazvukové vyšetření prsou přináší lékaři hned několik cenných informací o vašem zdravotním stavu. Sonografické zařízení dokáže odlišit pevné nádory od cystických změn a zároveň umožňuje identifikovat zánět prsu, poúrazový hematom či podkožní tukové bulky, ale i uložení prsního implantátu. Jde tak o jednu z nejdůležitějších součástí preventivního onkologického vyšetření prsou.

Ze zdravotních důvodů se ultrazvukové vyšetření provádí před každou plastickou operací prsou. Ženy, které si nechaly svá ňadra zvětšit, navštěvují sonografické centrum i po zákroku. Lékař má tak plnou kontrolu nad prsním implantátem a potažmo i zdravím své pacientky. Naše sonografické centrum však nepracuje pouze v návaznosti na plastické operace. Zapojili jsme se do preventivního onkologického programu, v rámci kterého provádíme pravidelná vyšetření prsu. Jakékoli známky rakovinného bujení tak s námi odhalíte včas.

5 důvodů, proč podstoupit vyšetření v Laser Esthetic

  • Na vyšetření u nás nemusíte čekat měsíce. Objednáme vás do 2 týdnů.
  • Používáme moderní a spolehlivé diagnostické přístroje. Své zdraví tak máte pod kontrolou.
  • Výsledky vám sdělíme hned po vyšetření.
  • Je pro nás důležité, abyste se cítily pohodlně. Příjemné prostředí a individuální přístup je u nás samozřejmostí.
  • V pohodlí naší kliniky můžete absolvovat všechna vyšetření, která předchází nejen plastické operaci prsou.
Naše klinika nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou, cena sonografického vyšetření 900 Kč, pro klientky operované na naší klinice sleva!

Máte zájem o sonografii prsou? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142