Zvětšení prsou pomocí implantátů

Nejoblíbenější zákrok v historii plastické chirurgie.

Rozhodnutí o zvětšení prsou je důležitým milníkem v životě každé ženy. Správný výběr kliniky patří mezi hlavní faktory, které ovlivňují konečný výsledek zákroku. Klinika Laser Esthetic je špičkovým zařízením, disponuje těmi nejmodernějšími přístroji a zaměstnává největší kapacity v oboru. Přitom všem si však stále zachovává charakter soukromé, komorní, rodinné kliniky, kde je individuální a lidský přístup na prvním místě. Vstupte do světa, ve kterém se o vás starají lidé, a ne „někdo v bílém plášti“.


Jste vhodnou kandidátkou na zvětšení prsou?

Zvětšení prsou je možné nejdříve po 18. roce života, kdy prsní žlázy zcela dokončily vývoj. Horní věková hranice pro vložení implantátů neexistuje, nové poprsí si mohou dopřát jak mladé ženy, tak zralé dámy. Augmentaci prsou můžete podstoupit i v případě, že se chytáte otěhotnět. Prsní implantáty nezabraňují kojení. Jestliže už miminko máte a kojily jste, doporučujeme počkat alespoň 1 rok, než se stav prsou stabilizuje.

Budeme s vámi mluvit

Plastická operace prsou je velkým krokem v životě každé ženy, a proto ho mohou doprovázet různé obavy či pocity nejistoty. Náš lékař se s vámi vždy předem sejde a podrobně vysvětlí průběh zákroku včetně jeho důsledků. Mimo to zhodnotí váš zdravotní stav a bude se zajímat i o důvody, které vás k zákroku vedou. V Laser Esthetic nás zajímá i vaše duševní rozpoložení. Jen tak můžeme vybrat ten nejvhodnější postup, typ a velikost implantátu, se kterým budete doživotně spokojeni.

Používáme implantáty renomovaných firem

  • McGhan (nyní Natrelle)
  • Polytech
  • Nagor
  • Motiva

Předoperační vyšetření pohodlně na naší klinice

Pro bezproblémový průběh operace vždy provádíme sérii předoperačních vyšetření. Jde například o krevní odběry, sonografii prsů, EKG a vyšetření internistou. Všechna vyšetření můžete podstoupit v pohodlí naší kliniky bez obvyklých čekacích dob.

Dokážeme vám, že i operační zákrok může být příjemný

Chceme, abyste se u nás cítily co nejpohodlněji. Proto jsme pro vás zdarma připravili speciální balíček, který obsahuje jednorázovou obuv, noční košili, župan, ručník a antitrombotické punčochy. Doby, kdy vás na kliniku doprovázelo těžké zavazadlo, jsou už dávno pryč! Tento balíček má však ještě jeden význam. Nošení těžkých věcí po zákroku může narušit konečný výsledek, proto usilujeme o to, abychom vám co nejvíce ulehčili cestu domů.

Samotný zákrok provede zkušený plastický chirurg MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D.

„Potřebám klientek se snažím dokonale porozumět. Vždy jim dávám na výběr z několika typů implantátů (kulaté, anatomické, kapkovité) a konzultuji s nimi každý požadavek. Během své 30leté praxe jsem se setkal s mnoha ženami, většinu z nich jsem také operoval u nás i v zahraničí. Mám za sebou několik stovek operací. Proto si dovoluji směle tvrdit, že ženám a jejich požadavkům rozumím. Zákrok provádím výhradně v celkové anestezii. Samotný řez vedu v blízkosti dvorce či v podprsní rýze. Implantát dle předchozí domluvy s klientkou vložím buď pod mléčnou žlázu, nebo pod prsní sval. Vzniklou ranku následně zašiji vstřebatelnými stehy, tudíž není nutné mít ještě další obavy z odstraňování stehů.“

MUDr. Miroslav Krejča, Ph.D
plastický chirurg a odborník na zvětšení prsou


Spolehněte se na permanentní pooperační dohled chirurgů

Po zákroku vás uložíme na intermediální pooperační pokoj (pokoj s intenzizivní poperační péčí) s centrální monitorizací vašich životních funkcí. Na váš zdravotní stav bude dohlížet nejenom sestra, ale také odborný lékař. Pooperační hospitalizace trvá 1 den. Naše spolupráce s vámi ale nekončí opuštěním pooperačního pokoje. Budeme vám k dispozici vždy, když budete potřebovat kontrolní sonografické vyšetření prsů, nebo v případě jakéhokoliv problému. Pro zlepšení pooperačního hojení navíc provádíme pro naše klientky laserovou korekci jizev ZDARMA!


Vyvracíme mýty ohledně plastické operace prsou

Implantáty ovlivňují výskyt rakoviny prsu.

Toto tvrzení nebylo nikdy vědecky dokázáno. V rozsáhlých klinických studiích nebyla nikdy potvrzena souvislost vzniku zhoubného onemocnění s prsními implantáty.

Vložení prsních implantátů zabraňuje případnému budoucímu kojení.

Při aplikaci prsních implantátů nedochází k poškození mléčných žláz a operace tedy nemá žádný vliv na kojení.

Silikonové implantáty brání sonografickému a mamografickému vyšetření.

Není tomu tak. Ženy s implantáty mohou bez problémů tato vyšetření podstoupit, přičemž výsledky zůstanou nezkreslené.

Cena zvětšení prsou

Ukázky výsledků operací zvětšení prsou


Uvažujete o zvětšení prsou? Objednejte na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142