Klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie

Vždy jsem obdivovala lidi, kteří chtěli změnit svět k lepšímu. Teď už vím, kde k lepšímu změní vás!


RSSRSS

Archiv novinek

Plastika nosu

Nos je vnímán jako centrum obličeje a svým tvarem výrazně přispívá k jeho výrazu. Deformace a odchylky mohou být vrozené, nebo získané po úrazech, různých operacích apod. Řešením může být plastika nosu.

Plastika nosu před zákrokem Plastika nosu po zákroku Plastika nosu před zákrokem Plastika nosu po zákroku
Plastika nosu
před zákrokem
Plastika nosu
po zákroku
Plastika nosu
před zákrokem
Plastika nosu
po zákroku

Proč podstoupit plastickou operaci nosu?

Nos je vnímán jako centrum obličeje a svým tvarem výrazně přispívá k jeho výrazu. Pokud si myslíte, že má Váš nos nevyhovující tvar nebo Vám jeho deformovaný tvar způsobuje zdravotní komplikace, je čas podstoupit zákrok plastika nosu.

Deformace a odchylky nosu mohou být

  • vrozené
  • získané po úrazech, nebo různých operacích

V některých případech mohou být deformace spojeny se sníženou průchodností, či neprůchodností některého nosního průduchu. V těchto případech je operace nejen estetickou záležitostí, ale i funkční.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem? 

Lékař s Vámi:

  • probere motivaci k danému zákroku
  • zhodnotí celkový zdravotní stav, prodělané nemoci, operace
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na operačním řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny předoperační pokyny i zásady nutné pro pooperační období.

Jak probíhá plastika nosu?

Provádí se úprava jak měkké chrupavčité části, tak tvrdé kostěné části nosu, nebo se provádí tzv. kompletní rhinoplastika. To znamená, že se upravuje jak kostěnná, tak i chrupavčitá část nosu. Vlastní výkon se provádí nejčastěji zevnitř - nosními dírkami, tedy bez vnějších jizev. Výkon je vždy ukončen přiložením sádrové fixace a tamponádou nosu, tudíž je nutné dýchat určitý čas pouze ústy - tento stav přetrvává cca tři až pět dnů, poté je tamponáda odstraněna.

Plastika nosu - ilustrační foto

Plastika nosu Praha je prováděna pod celkovou nebo místní anestezií. Záleží na rozsahu výkonu a přání klienta.

Hospitalizace po plastice nosu

Po operaci je klient uložen na pooperačním pokoji pod permanentním dohledem odborného lékaře a sestry.

  • Pokud je upravován kompletně celý nos, je nutná hospitalizace 1 - 2 dny (pod dohledem sestry a lékaře)
  • Při úpravě pouze měkkých částí je pacient bez nutnosti hospitalizace
Plastika nosu před zákrokem Plastika nosu po zákroku Plastika nosu před zákrokem Plastika nosu po zákroku
Plastika nosu
před zákrokem
Plastika nosu
po zákroku
Plastika nosu
před zákrokem
Plastika nosu
po zákroku

Plastika nosu - rekonvalescence po zákroku

Rekonvalescence je proces ryze individuální. Závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře.

Po výkonu přetrvává sádrový obvaz nosu zpravidla 14-17 dnů, po tuto dobu je nutný klidnější režim, nejlépe  v domácím ošetřování, po odstranění sádrové dlahy je možné zapojit se do pracovního a společenského  života.

Veškeré další podrobnosti, které se týkají právě Vašeho estetického problému, Vám ochotně sdělí lékař při vstupní konzultaci a vyšetření.

Certifikát kvality a bezpečíKlinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Jak probíhá plastika nosu? Přečtěte si hodnocení naší klientky

„Docházím na tuto kliniku již řadu let na botox a lasery k paní doktorce Bedřichové, která mi zachránila pleť na moji svatbu! Rozhodla jsem se po po dlouhém zvažování i pro operaci nosu. V Laser Esthetic mne operoval doktor Ondrejka, velmi šikovný, můj nos je ohromný, přesně jak jsme si představovala. Paní doktorka Bedřichová mne držela za ruku po operaci a všichni byli a jsou, protože stále docházím na různá ošetření, naprosto skvělí, jako moje rodina, úžasný pocit a také velmi profesionální. Pan doktor Ondrejka je vyhlášený na nosy, všem kdo ještě zvažují - neváhejte! a navíc to vůbec nebolí! Evík“

Spokojená klientka

„Dobrý den, chtěla bych vyjádřit velké díky za spokojenost s Vaší klinikou. Už je to dva roky, co jsem u vás byla na operaci nosu. Zákrok provedl pan doktor Ondrejka. A musím říct, že opravdu špičkově! První měsíce po operaci jsem sice měla trochu obavy z výsledku, ale samozřejmě se nos ještě tvaroval. Prováděla jsem masáže, a zkoušela být trpělivá. Dnes můžu říct, že se mi díky operaci rapidně změnil život! Načerpala jsem sebevědomí, které mi do té doby chybělo. Už se nebojím navazovat kontakty a nestydím se ukazovat z profilu. Šetří mi to energii, kterou jsem dříve vynakládala na to, abych skryla svůj handicap. Nyní jsem uvolněná a svobodná. Díky nové vizáži jsem také mohla začít kariéru fotomodelky a příležitostně se objevuju i ve filmu. A to vše kvůli tomu, že se cítím skvěle ve svém těle, jsem v míru s tím, jak vypadám. Díky panu Ondrejkovi, vypadám skvěle a moc mu děkuji! A nejen jemu, ale celého týmu Vaší kliniky. Všichni jsou tam milí, přátelští a v pohodě. Přeju vám všem jen to dobré a hooodně spokojených klientů! Já sama vás doporučuju všude, kde se dá. Jste skvělí, jen tak dál! Zdraví vás šťastná bývalá klientka Andrea :-)“

Andrea,
Spokojená klientka

Pokud máte zájem o jinou službu Plastické chirurgie, podívejte se na naši nabídku.

Ceník zákroku Plastika nosu


Plastické operace - ceník výkonů

Fotogalerie k zákroku Plastika nosu (před a po)

Plastika nosu před zákrokem

Plastika nosu po zákroku

Plastika nosu před zákrokem

Plastika nosu po zákroku

Plastika nosu před

Plastika nosu po

Plastika nosu před

Plastika nosu po

Plastika nosu před

Plastika nosu po

Plastika nosu před

Plastika nosu po

Máte zájem o plastiku nosu? Objednejte se na konzultaci!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.www.lui-magazine.czSphere cardPoskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Poskytujeme 10% slevu na všechny lékařské zákroky a 50% slevu na vstupní vyšetření a konzultace.Sphere Card.

© 2016, LASER ESTHETIC s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

SEO a internetový marketing | Výměna odkazů | Google+

Nahoru ↑