Klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie

Vždy jsem obdivovala lidi, kteří chtěli změnit svět k lepšímu. Teď už vím, kde k lepšímu změní vás!


RSSRSS

Archiv novinek

Zmenšení prsou

Nepřirozená velikost prsů způsobuje nejen estetický problém, ale také značné zdravotní riziko. Výraznou váhou prsů je přetěžována páteř a záda. Klientky si často stěžují na bolestivost v oblasti krční páteře, zad, ramen a horních končetin.

Proč podstoupit operaci zmenšení prsou?

Hypertrofie prsní žlázy je poměrně závažná získaná vada. Znamená to výrazné zvětšení prsou často až do velikosti, která neodpovídá tělesným proporcím jedince. Nadměrná velikost prsů nebývá jen vadou kosmetickou, ale je také příčinou dalších zdravotních obtíží, zejména s páteří. Velmi často se vyskytují různá kožní onemocnění v postižené oblasti, jako jsou plísně a ekzémy a v neposlední řadě potíže psychické. Prsa sama o sobě jsou výrazně citlivá až bolestivá. Hmotnost prsní žlázy deformuje tvar poprsí, a proto redukční mastoplastika (odstranění prsní žlázy a modelace prsupřináší nejen fyzickou úlevu, ale i psychickou pohodu.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

modelace prsou

Lékař s Vámi:

 • probere motivaci k danému zákroku zmenšení prsou
 • zhodnotí celkový zdravotní stav, prodělané nemoci, operace
 • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na operačním řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny předoperační pokyny i zásady nutné pro pooperační období.

Spokojení klienti doporučují kliniku Laser Esthetic

Chtěla bych velmi poděkovat celému kolektivu z Laser Esthetic, kde jsem byla na zmenšení a modelaci prsou. Jsem maximálně spokojená a mohu tuto kliniku všem doporučit. Měla jsem velké obavy, protože mám 56 let, ale  bylo mi vše podrobně  vysvětleno a to s laskavým přístupem. Také se mi moc líbilo, že jsem nemusela na nic zdlouhavě čekat. V České republice jsem jen na návštěvě a klinika mi absolutně ve všem vyhověla, abych mohla koncem června odjet. Kliniku jsem oslovila 21.5. a 29.5. jsem byla na operaci, což je ideální stav. Také mě potěšilo, že i cena za tuto operaci byla v souladu s mou představou. Pokud se tedy rozhodujete a hledáte odborníka plus příjemné a milé prostředí doporučuji Laser Esthetic. “

Spokojená klientka Zdenka,
zdroj: www.plasticka-chirurgie.info

Operace zmenšení prsou

Operace zmenšení prsou spočívá ve zmenšení prsní žlázy, její modelace do žádaného tvaru a odstranění přebytečné kůže, zásah do prsní žlázy je v těchto případech vždy v takovém rozsahu, že případné kojení již zpravidla není možné, proto se tato operace zpravidla doporučuje v době, kdy se žena již rozhodla dále neotěhotnět.

zmenšení prsou - ilustrační foto

Hospitalizace po operaci zmenšení prsou.

Operace zmenšení prsou probíhá v celkové anestezii. Po operaci je klient uložen na pooperačním pokoji, kde je pod permanentním dohledem odborného lékaře a sestry. Hospitalizace trvá 1-2 dny dle rozsahu zárkoku.

Rekonvalescence po zmenšení prsou

Rekonvalescence po zákroku zmenšení prsou Praha je proces ryze individuální, závisí nejen na daných schopnostech hojení organismu každého jedince, ale je i odrazem svědomitosti každého klienta, jak dodržuje pooperační pokyny lékaře.

 • Čtrnáct dní po výkonu je nutný klidový režim v domácím ošetřování
 • Další týden je možné se zapojit do klidnějšího pracovního režimu, dle druhu zaměstnání
 • Plná fyzická zátěž je možná zpravidla po 4 - 6 týdnech
 • Stehy se odstraňují zpravidla za dva týdny po výkonu
 • Speciální kompresivní podprsenku je nutné nosit minimálně 6-8 týdnů po výkonu, podrsenku obdržíte po operaci na naší klinice.

Proč podstoupit plastiku prsou u nás?

Naše klinika LaserEsthetic má jako jedna z mála akreditaci mezinárodního certifikátu ISO 9001:2008 v poskytování lékařských služeb v plastické chirurgii a estetické medicíně.

 • Zajištění kompletního předoperační vyšetření včetně sonografického vyšetření prsů a prohlídky internistou přímo na naší klinice.
 • Komfortní prostředí kliniky, diskrétní a individuální přístup, dostatek informací a komunikace.
 • Zkušený anesteziologický tým s dlouholetou praxí.
 • Zdravotní sestry s vysokoškolským vzděláním v oboru ošetřovatelství.
 • Nepřetržitá pooperační péče na intermediálním pokoji s centrální monitorizací životních funkcí
 • Permanentní dohled odborného chirurgického a ARO personálu.

Veškeré další podrobnosti, které se týkají právě Vašeho estetického problému Vám ochotně sdělí lékař při vstupní konzultaci a vyšetření.

Pokud máte zájem o jinou službu Plastické chirurgie, podívejte se na naši nabídku.

Certifikát kvality a bezpečíKlinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a dne 18.11.2014 obhájila Certifikát kvality a bezpečí. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Ceník zmenšení prsou


Máte zájem o zmenšení a modelaci prsou? Objednejte se na konzultaci!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Odborníci na plastické operace

Objednat


www.lui-magazine.czSphere cardPoskytujeme výhody a slevy na karty s věrnostním programem Poskytujeme 10% slevu na všechny lékařské zákroky a 50% slevu na vstupní vyšetření a konzultace.Sphere Card.

© 2016, LASER ESTHETIC s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

SEO a internetový marketing | Výměna odkazů | Google+

Nahoru ↑