Cena léčby akné

Pro dosažení pozitivního výsledku léčby je nutné absolvovat kúru několika různých ošetření, které Vám doporučí ošetřující lékař dle typu, stupně a rozsahu akné a poškození pokožky,předpokládaná doba léčby 1 - 2měsíce.

Krok č. 1

Konzultace a vyšetření lékařem, stanovení léčebného postupu 650 Kč
Kontroly zdarma
Další konzultace v roce 350 Kč

Krok č. 2

CHEMICKÝ PEELING čistou kyselinou glykolovou 20%, 40% a 70%
Cena za jednotlivé ošetření obličej 1 300 Kč
Předplatné za pět ošetření (jedno ošetření za 1 200 Kč) 6 000 Kč
Předplatné za šest a více ošetření (jedno ošetření za 1 100 Kč) 6 600 Kč

nebo

Speciální CHEMICKÝ PEELING Kératorégulateur Renophase
Cena za jednotlivé ošetření obličej 1 350 Kč
Předplatné za pět ošetření (jedno ošetření za 1 250 Kč) 6 250 Kč
Předplatné za šest a více ošetření (jedno ošetření za 1 150 Kč) 6 900 Kč

Krok č. 3

Ozařování přístrojem Omnilux
Cena za jednotlivé ošetření 750 Kč
Předplatné za třináct ošetření (jedno ošetření za 650 Kč) 8 450 Kč
Předplatné za patnáct ošetření (jedno ošetření za 570 Kč) 8 850 Kč

nebo

Biostimulační laser, nebo aplikace Modrého světla
Cena za jednotlivé ošetření 550 / 400 Kč
Předplatné za deset a více ošetření (jedno ošetření za 490 Kč) 4 900 Kč
Laserová maska aplikace v rámci programu 560 Kč

Máte zájem o Léčbu akné? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142