Cena mikrodermabraze

Neinvazivní metoda regenerace a omlazení pokožky, redukce strijí, prevence a redukce drobných vrásek, sjednocení povrchu pokožky, redukce nežádoucích pigmentových skvrn a rozšířených pórů.

Pro dosažení efektního výsledku léčby doporučujeme absolvovat kúru několika ošetření, které Vám doporučí ošetřující lékař dle typu a rozsahu poškození pokožky.

Konzultace a vyšetření lékařem, stanovení léčebného postupu 650 Kč
Kontroly zdarma
Další konzultace v roce 350 Kč
Mikrodermabraze (diamantová, nebo krystalická)
Obličej 1 500 Kč
Obličej a krk 2 000 Kč
Krk a dekolt 2 000 Kč
Obličej, krk a dekolt 2 700 Kč
Hřbety rukou (obě ruce) 1 000 Kč
Lokty 650 Kč
Záda a jiné lokality rozsahu od 2 000 Kč
Předplatné za šest ošetření: obličej (jedno ošetření za 1 450 Kč) 8 700 Kč
Předplatné za šest ošetření: obličej a krk (jedno ošetření za 1 950 Kč) 11 700 Kč
Předplatné za šest ošetření: krk a dekolt (jedno ošetření za 2 200 Kč) 13 200 Kč
Předplatné za šest ošetření: obličej, krk, dekolt (jedno ošetření za 2 650 Kč) 15 900 Kč
Předplatné za šest ošetření: hřbety rukou (obě ruce; jedno ošetření za 950 Kč) 5 700 Kč

Máte zájem o Mikrodermabrazi? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142