NEJNOVĚJŠÍ TYP ŠETRNÉHO ERBIOVÉHO LASERU KONEČNĚ V PRAZE!

Laserové odstranění znamének a kožních výrůstků

Využijte skvělé technologie nejmodernějšího dermatologického erbiového laseru německé firmy Asklepio a zbavte se navždy znamének, pih a bradavic rychlým a téměř bezbolestným odstraněním.

Přesné, účinné a rychlé…

Získejte jistotu, že vaše znaménko je bezpečné a domluvte si ještě dnes termín na konzultaci a vyšetření.Naši zkušení lékaři, dermatologové Vám provedou vyšetření znaménka dermatoskopem, a následně odstranění mateřského znaménka, či kožního výrůstku. Pokud to povaha znaménka dovolí je znaménko odstraněno velmi šetrnou metodou pomocí laseru, bez nutnosti šití rány a následného jizvení ihned po konzultaci. V rukou našich odborníků s více jak 30 letou praxí v tomto oboru se budete cítit bezpečně. Chraňte své zdraví a nechte se vyšetřit zkušeným lékařem. Prevence je více, než důležitá!

Chraňte své zdraví a nechte se vyšetřit zkušeným lékařem.

Bezprostředně po zákroku
Obr. Ihned po zákroku

Hlavní výhody

 • Zkušenosti s lasery od roku 1997
 • Nejnovější laserové technologie
 • Okamžitý výsledek
 • Rychlý zákrok 5 minut
 • Záruka bezpečnosti, certifikát kvality péče

Nejžádanější typy laserových zákroků:

 • odstranění bradavic, mateřských znamének a kožních výrůstků laserem
 • odstranění plošných pigmentací laserem
 • odstranění chloupků laserem
 • odstranění cévek laserem
 • odstranění vrásek a omlazení pokožky laserem
 

Rezervujte si svou konzultaci

Získejte výhodnější cenu pro leaserové odstranění více mateřských znamének, pih, bradavic či kožních výrůstků.


Před a po zákroku

Ukázka odstranění znamének

Podrobnější informace o laserovém zákroku

Jak probíhá odstranění znamének, bradavic a kožních výrůstků laserem

Vždy před vlastním zákrokem probíhá odborná konzultace, kdy je cílem zjistit přesný typ dermatologického projevu a na základě vyšetření dermatoskopem lékař doporučí nejvhodnější metodu pro odstranění pihy, znaménka, bradavice, névu či kožního výrůstku. Dozvíte se zda je vhodnější odstranění pomocí laseru či chirurgicky s histologickým vyšetřením. Lékař s vámi zároveň řeší i váš aktuální zdravotní stav a rodinnou anamnézu pro odhalení případné dědičné zátěže.

Jak probíhá odstranění laserem

Když se zeptáte na odstranění znamének, Praha již ví na koho se obrátit. Klinika Laser Esthetic má nejmodernější vybavení a s historií od roku 2001 patří mezi nejstarší a nejlépe vybavené estetické kliniky v Praze.

Chraňte své zdraví a nechte se vyšetřit zkušeným lékařem.

Erbiový laser funguje na principu odpařování, neboli vaporizace. Paprsek laseru, řízený počítačem, odstraňuje po mikroskopických vrstvách nežádoucí kožní výrůstky, bradavice a znaménka. Tkáň se tak jednoduše odpaří a zákrok není nijak výrazně bolestivý. Cítíte jen mírné štípání až pálení. Odstranění vašich znamének a bradavic na obličeji, krku, rukou i jiných částech těla již nic nebrání v cestě.

V případě většího zákroku nebo na přání pacienta je možné ošetřované místo znecitlivět injekčně či anestetickou mastí ELMA. Užijte si hlavní výhody šetrného zákroku

  • bezprostředně po ošetření laserem zůstane malá ranka podobná odřenině - hojí se stroupkem.
  • v případě menších zákroků není nutné ošetřené místo krýt náplastí (aplikuje se tzv. tekutý obvaz).
  • u náročnějších zákroků se ošetřené místo náplastí kryje – ale maximálně do 3. dne od zákroku.
  • podrobné instrukce Vám sdělí lékař po výkonu a dostanete je také písemně.
  • ošetřené místo je třeba chránit před slunečním zářením vysokými ochrannými faktory SPF 50
  • jiná zvláštní opatření nejsou nutná.

Obvyklá cena je od 1200 Kč za jedno znaménko (při větším počtu výrazná SLEVA).


Objednejte svou konzultaci ještě dnes.

Ceník laserových zákroků Rezervovat konzultaci

Co o nás říkají

Naše spokojené klientky

Michaela N.

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Romana M.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Locknah

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Jana

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Destal

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Anonymní zákaznice

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142