Botulotoxin, aplikace botulotoxinových injekcí

Botulotoxinové injekce - v medicíně se aplikuje botulotoxin v lékové formě již několik desetiletí k léčebným účelům. A to zejména v neurologii a oftalmologii, v současné době našel uplatnění i v estetické dermatologii.

Zázrak estetické medicíny pro odstranění mimických vrásek

Botulotoxin se již několik desetiletí používá k léčebným účelům. Botulotoxin ve formě léčebného roztoku s mikroskopickým množstvím botulického toxinu pomáhá zejména v neurologii a očním lékařství, kde byl použit poprvé v roce 1984 při léčbě šilhání. V posledních letech se ale uplatňuje také v estetické dermatologii při prevenci a odstranění mimických vrásek nebo také potlačení nadměrného pocení. A když k těmto doslova zázračným účinkům přičteme i cenovou dostupnost zákroku, pak můžeme botulotoxin právem označit za světový hit estetické medicíny.

Botulotoxin přináší mimořádné výsledky

  • Zbaví vás zamračeného či utrápeného výrazu ve tváři, který způsobují vrásky mezi obočím a u kořene nosu.
  • Vyhladí vějířky vrásek kolem očí, které, ač prozrazují vaši usměvavou povahu, vám přidávají pár let navíc.
  • Zmizí horizontální vrásky na čele, které způsobují udivený výraz obličeje.
  • Při odborné aplikaci zůstává mimika zcela přirozená

Princip odstranění mimických vrásek botulotoxinem

Roztok botulotoxinu přeruší vzruchy, které se přenáší z nervu na mimický sval. Tím se zabrání jeho intenzivnímu smršťování a při pohybu (například mračení) se nevytvoří vrásky. Mimické vrásky jsou vyhlazené a další se nevytváří ani neprohlubují. Při odborné aplikaci zůstává výraz obličeje a mimika zcela přirozené.

Zájem o jednoduché, neinvazivní, ale účinné omlazovací metody v posledních letech výrazně stoupá. Lidé mají náročná zaměstnání a mnoho koníčků, kterým se chtějí věnovat a naopak nechtějí, aby je zákrok vyřadil, byť jen dočasně, z pracovního nebo společenského života. Botulotoxinové injekce jsou proto skvělým řešením, které není fyzicky ani časově náročné a přináší skutečně mimořádné výsledky. Drobné vpichy zaberou jen několik málo minut a téměř je neucítíte. Účinek nastupuje pozvolna v průběhu následujících 10 dnůa vydrží průměrně 6 – 7 měsíců. Při opakovaných aplikacích se doba trvání účinku výrazně prodlužuje a podvědomě dochází k vymizení projevů nežádoucího krčení čela, mhouření očí, mračení se, a to i tehdy, když není účinná látka aktivní.

Jaké partie ošetřujeme

  • čelo
  • oblast mezi obočím
  • oční okolí
  • kombinace těchto partií
  • krk, dekolt

Na rozhodování nejste sama! Konzultace s lékařem vás zbaví posledních otazníků

Ačkoliv patří aplikace botulotoxinu k nejčastěji prováděným estetickým zákrokům na světě, ne pro každého je rozhodnutí jednoduché. Abyste si tedy byla jistá, jaké výsledky může zákrok přinést konkrétně vám, a zda je vůbec aplikace botulotoxinu vhodným řešením, přijďte na konzultaci na Kliniku Laser Estetic. Lékař s vámi probere motivaci k danému zákroku, zhodnotí váš celkový zdravotní stav a případné kontraindikace. Teprve poté vám doporučí nejvhodnější postup a řešení estetického problému. Individuálně, dle vašich časových i finančních možností a požadavků.

Díky konzultaci s lékařem si dokážete lépe představit svůj budoucí vzhled po aplikaci botulotoxinu. Zjistíte, které vrásky dokážeme vyhladit a jak omladíme vaši tvář. A pokud by výsledky neodpovídaly vašim představám, nebo také představám lékaře, najdeme spolu s vámi vhodnou alternativu. Následně vám podrobně objasníme princip zákroku, podáme vám seriózní informace o možných rizikách a vysvětlíme zásady péče po zákroku.

„Tento typ zákroku pro odstranění mimických vrásek provádíme již více jak 12 let, ošetřených klientů je skutečně pěkná řada. Za tuto dobu jsme se ovšem setkali také s negativními zkušenostmi, které si klienti přišli řešit na naši kliniku. Jedná se především o neodborné, nebo nedostačující ošetření botulotoxinem. Pozor na levné ceny zákroku, zpravidla je aplikováno malé množství účinné látky a efekt je nulový, nebo na velmi krátkou dobu! Pozor na tzv. botox party, které jsou mnohdy organizovány v různých kosmetických salonech, a aplikace zde probíhá ne zcela odborně! Důležitá informace pro ty, kteří se zatím rozhodují: nebojte se, strašák jedu je nafouknutá bublina, produkt, který se aplikuje je oficiálně schválené léčivo, léty vyzkoušené, zcela bezpečné a velmi účinné.“

MUDr. Simona Bedřichová
Vedoucí lékařka dermatologie a laserové terapie

Aby byla aplikace botulotoxinu nejúčinnější

Chcete-li dosáhnout naprosto dokonalého efektu vyhlazení vrásek a prodloužení účinku botulotoxinu, doporučujeme vám zpočátku aplikaci opakovat zhruba po 7 – 12 měsících.

Botulotoxinové injekce můžete kombinovat i s dalšími omlazujícími zákroky

Odstranění mimických vrásek botulotoxinem můžete doplnit o další zákroky a dosáhnout tak ještě lepších omlazujících účinků. Doporučujeme například výplně velmi hlubokých vrásek injekčními kožními implantáty, mezoterapii, plazmalifting, chemický peeling, laserovou, nebo radiofrekvenční photorejuvenaci nebo ošetření přístrojem Plasma Portrait. Všechny tyto zákroky naše klinika nabízí a rádi vám je představíme na osobní konzultaci.

Cena aplikace botulotoxinových injekcí

Ukázky výsledků aplikace botulotoxinu


Máte zájem o odstranění mimických vrásek botulotoxinem?


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142