doc. MUDr. Martin Molitor, Ph.D., MBA

doc. MUDr. Martin Molitor, P.D, MBA

Specialista v oblasti plastické chirurgie obličeje. Věnuje se kompletnímu spektru zákroků v plastické a estetické chirurgii.

Kromě estetických výkonů se ve své práci vždy specializoval na rekonstrukční výkony v oblasti hlavy a krku, rukou a na mikrochirurgické rekonstrukce.

Během své praxe prošel řadou oddělení a klinik plastické chirurgie.

Mimo soukromou praxi stále působí jako přednosta Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice na Bulovce a 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Kromě toho zastává funkci vedoucího Subkatedry plastické chirurgie na Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, a také je členem Specializační oborové rady pro obor plastické chirurgie, Akreditační komise a výboru České společnosti plastické chirurgie.

V minulosti absolvoval mnoho zahraničních stáží. Jednou z nejvýznamnějších byla roční stáž v The Microsearch Foundation of Australia, kde se zabýval výzkumem v oblasti transplantace ruky.

Jako člen mezinárodních týmů se zúčastnil humanitárních misí v Sierra Leone, Burkina Fasu, Jordánsku a Indii. Díky své úzké vědecké spolupráci s rumunskými kolegy se stal čestným členem Rumunské společnosti plastické chirurgie.Absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košicích, má atestace z gynekologie a porodnictví, chirurgie a plastické chirurgi

V současné době působí na Klinice Laser Esthetic Praha.


Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142