MUDr. EVA LEAMEROVÁ

MUDr. Eva Learmerová

Specializace plastická, rekonstrukční a estetická chirurgie, mikrochirurgie

Vzdělání, specializace:

 • Atestace I. stupně z chirurgie, 1991
 • Atestace II.stupně z oboru plastická chirurgie, 2001
 • Licence od České lékařské komory pro obor chirurgie a plastická chirurgie

Členství v odborných společnostech:

 • Česká lékařská komora
 • Společnost plastické chirurgie ČSL JEP
 • Společnost estetické chirurgie
 • ESPRAS – evropská společnost plastické chirurgie

Publikační činnost:

 • Autorka nebo spoluautorka více než 20 odborných publikací v české i zahraniční literatuře
 • Aktivně přednáší u nás i v zahraničí pro odbornou i laickou veřejnost
 • 1992 až 2007 aktivní účastnice vědeckých zasedání odborných světových a evropských společností oboru plastická a estetická chirurgie ISPRAS, ESPRAS aj.: 1992 Praha, 1999 San Francisco, 2000 Praha, 2001 Brno, 2004 Hradec Králové, 2004 Halifax, 2005 Bratislava, 2005 Vídeň, 2006 Praha

Stáže a absolvované kurzy:

 • Účast na každoročním vědeckém setkání České a Slovenské společnosti plastické chirurgie
 • 1998 až 2007 účastnice různých postgraduálních kurzů v problematice plastické a estetické chirurgie (facelift, blepharoplastika, rhinoplastika, body contouring, rekonstrukce prsu, estetické operace prsů, laser v estetické plastické chirurgi, operace rozštěpů a vrozených vad…), pořádaných v USA, Velké Britanii, Rakousku, Kanadě a České republice

Jazyky:

 • Angličtina plynně

Zaměstnání:

 • po dokončení studia pracovala po dobu tří let na pozici sekundární lékařky ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, a to na tamější Chirurgické klinice.
 • Poté, v roce 1991, přestoupila na Kliniku plastické chirurgie, kde působí dodnes jako specialista na vývojové obličejové vady a mikrochirurgii.
 • V témže roce úspěšně složila také atestaci I. stupně v oboru chirurgie. V roce 2001 složila i atestaci II. stupně.
 • Během svého působení stihla své vědomosti a dovednosti rozšířit na různých kurzech. Například se účastnila několika postgraduálních kurzů, které se zaměřovaly na problematiku plastické a estetické chirurgie. Zde se rozvíjela například v oblasti rhinoplastiky, rekonstrukce prsu, estetické operace prsu, operace rozštěpů a obličeje i v mnohém dalším …….
 • Od roku 2022 máme tu čest s paní doktorkou spolupracovat také na naší klinice.

Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142