MUDr. Milan Bartášek

MUDr. Milan Bartášek

Vedoucí lékař cévní chirurgie

Absolvoval II. Lékařskou fakultu Karlovy Univerzity v Praze v roce 1993. Již za studií na lékařské fakultě se intenzivně věnoval cévní chirurgii a z četných zahraničních stáží zmiňujeme práci na specializovaných klinikách cévní chirurgie v SRN a USA.

Po promoci nastoupil jako sekundární lékař na chirurgické oddělení nemocnice Příbram, kde složil atestaci I. stupně v roce 1996 z všeobecné chirurgie a atestaci II stupně roku 2002.

Byl členem speciálního laparoskopického operačního týmu a na laparoskopické operace se i nadále specializoval. Jak ve všeobecné chirurgii, tak ve své specializaci - cévní chirurgii.

Od roku 2002 se věnuje neinvazivním operacím křečových žil endovasculárním laserem.

  • V současné době je jedním zmála vybraných lékařů v ČR, který je zaškolen na novou radiofrekvenční metodu odstranění křečových žil metodou VNUS Closure, na kterou se specializuje na soukromé klinice Laser Esthetic
  • Od roku 2005 působí jako ordinář a vedoucí lékař pro cévní chirurgii na soukromé klinice Laser Esthetic
  • Je držitelem licence České lékařské komory pro výkon lékařské praxe v oboru cévní hirurgie a pro výkon odborného garanta v tomto oboru
  • Aktivně publikuje a přednáší u nás i v zahraničí, zejména školí a spolupracuje s dalšími vybranými odborníky při zavádění nové radiofrekvenční metody VNUS Closure v ČR
  • Pravidelně se účastní řady zahraničních sympozií a kongresů.

Je členem odborných společností

  • České chirurgické společnosti - od r. 1993
  • Společnosti kardiovaskulární chirurgie - od r .1998
  • České angiologické společnosti - od r .2000

Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142