MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc.

MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc.

Jeden z průkopníků estetické chirurgie. 35 let zkušeností a praxe.

Vzdělání

 • Absolvent Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze
 • 1974 získání titulu MUDr.
 • 1984 získání titulu PhDr.
 • 1984 získání titulu CSc.

Pracovní zkušenosti

 • Po absolvování fakulty všeobecného lékařství 5 let chirurgické praxe a 2 roky praxe oddělení popálenin Fakultní nemocnice Na Vinohradech – kandidátská práce
 • 1983 – 1989 zaměření na plastickou chirurgii a mikrochirurgii
 • 1989 – 1994 Ústav lékařské kosmetiky Praha – specializace na estetickou chirurgii
 • 1992 soukromá klinika plastické - estetické chirurgie v Karlových Varech
 • 1995 primář oddělení plastické a estetické chirurgie v nemocnici Na Homolce
 • 2014 Klinika Laser Esthetic, plastická a estetická chirurgie

MUDr. PhDr. Pavel Hlava, CSc.

Specializace

 • Plastická, rekonstrukční a estetická chirurgie
 • Mikrochirurgie
 • Popáleniny (kandidatura věd) 

Více informací MUDr. Pavel Hlava, CSc.


Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142