Technologie COOLTECH
Dejte nežádoucí tuky k ledu

Lékařský přístroj na kryolipolýzu (odstranění nadbytečných tukových buněk chladem).

Tato technologie kryolipolýzy je plně schválena a certifikována pro lékařské použití, nikoliv kosmetické. Účinek je tudíž zajištěn vysokým výkonem přístroje a odbornou péčí zdravotnického personálu.

Procedura Cooltech je nejúčinnější neinvazivní metoda redukce nežádoucího podkožního tuku jeho řízeným chlazením. Výsledkem je redukce tukové tkáně zcela přirozeným způsobem.

Po přiložení speciálního aplikátoru na ošetřovanou oblast se podtlakem nasaje do aplikátoru povrchový tuk. Vytvořené vakuum dočasně omezí průtok krve v nasáté tkáni a umožní lokální řízené zmražení tukové vrstvy na teplotu, která poškodí jen tukové buňky ale je zaručeně bezpečná pro ostatní tkáň. Po kryolipolýze je tuk přirozeným způsobem odplavován lymfatickým systémem. Rozpad tukových buněk probíhá postupně během 2 měsíců, tudíž není organismus nijak extrémně zatěžován.

Tukové buňky jsou postupně vyplavovány metabolickým lymfatickým procesem. Povrchový tuk je zredukován až o 80% během čtyř měsíců.

Ošetření nevyžaduje rekonvalescenci ani anestezii. Kryolipolýza není omezena ročním obdobím, ošetření lze provádět kdykoliv během roku! Nijak Vás neomezí v dalších, zejména sportovních aktivitách, proto je tato metoda tak oblíbena.

První výsledky jsou viditelné již po 15 dnech po ošetření.

Viditelné výsledky jsou během několika týdnů, definitivní hodnocení výsledku je reálné do 2-3 měsíců. Procedura je vhodná na oblast břicha, boků, vnitřní a vnější oblasti stehen, vnitřních a vnějších kolen, zad a spodní část hýždí, vnitřní strana paží.

Doporučeno je zpravidla jedno ošetření, při větších tukových nadbytcích dvě až tři ošetření po šesti až osmi týdnech. Po ošetření se můžete vrátit ihned do běžného života a to i sportovního, bez omezení.

Proč zvolit metodu Cooltech?

  • Bezbolestná neinvazivní, ale vysoce funkční metoda
  • Metoda schválená pro lékařské použití
  • Bez nutnosti další rekonvalescence
  • Definitivní redukce dané oblasti
  • K výraznému úbytku stačí jedno ošetření, které je v případě potřeby možné opakovat
  • V ceně ošetření rázovou vlnou

Akční jarní a letní ceny 2017 podle rozsahu ošetření

1 aplikátor (př. spodní bříško) 5 950 Kč
2 aplikátory (př. vnější stehna) 9 950 Kč
Další rozsah dle vyšetření a domluvy

Máte zájem o ošetření COOLTECH? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142