Ceník - Neinvazivní obličejový lifting Exilis

Duální radiofrekvenční ošetření pokožky obličeje a těla přístrojem EXILIS. Omlazení pokožky, zmenšení tukových buněk, neinvazivní liposukce, tvarování postavy, redukce celulitidy.

Konzultace a vyšetření lékařem, stanovení léčebného postupu 650 Kč
Kontroly 250 Kč
Další konzultace v roce 350 Kč
Cena za 1 ošetření obličeje
Ošetření celého obličeje a podbradek 3 950 Kč
Ošetření celého obličeje včetně podbradku a krk 4 600 Kč
Ošetření celého obličeje podbradek a krk dekolt 4 990 Kč
Ošetření krku a dekoltu 3 400 Kč
Ošetření části obličeje (čelo, oblast kolem úst) od 1 500 Kč
Ošetření pouze podbradku a části krku od 2 500 Kč
Ošetření hřbetů rukou od 2 900 Kč
Při předplatném 4 ošetření po každém zákroku ošetření biostimulačním laserem obličeje v hodnotě 550 Kč zdarma.

Ceny za 1 ošetření těla
Ošetření jedné oblasti (200cm2) 3 950 Kč
Ošetření dvou oblastí (2x200cm2)
obě vnitřní stehna, obě zevní stehna, hýždě, břicho
4 600 Kč
Ošetření tří oblastí (3x200cm2)
obě vnitřní stehna a spodní břicho, nebo celé břicho
4 999 Kč
Ošetření čtyř oblastí (4x200cm2)
zevní a vnitřní stehna
5 500 Kč
Při předplatném 6 ošetření lymfatická drenáž  zdarma.

Máte zájem o neinvazivní obličejový lifting Exilis? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142