Klinika laserové, estetické dermatologie a plastické chirurgie

Dobrý den, děkujeme, že jste navštívili naše stránky. Celý kolektiv naší kliniky je připraven udělat vše pro to, aby zákrok, který se rozhodnete u nás podstoupit dopadl k Vaší spokojenosti. Doufáme, že spojení nejmodernějších přístrojů, operačního umu našich lékařů, vlídnosti, profesionality a obětavosti našich sestřiček pomohou proměnit Váš estetický, nebo zdravotní problém v radost z následného výsledku. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.  

Estetická medicína získává v současnosti velký význam v kontextu s požadavky dnešní doby a potřebami nejen žen, ale v nemalé míře i mužů. Klinika Laser Esthetic, která se nachází přímo v centru Prahy, Vám poskytne zázemí profesionálního týmu, přátelské a komorní prostředí a špičkové technické vybavení.  

Jitka Cíchová MBA, ředitelka klinikyNěco málo z historie kliniky

Od roku 2001 poskytuje Klinika Laser Esthetic v oborech plastická chirurgie, estetická dermatologie laserová dermatologie a cévní chirurgie nadstandardní lékařské služby, které vám nabídnou možnost kvalitního vylepšení svého zdraví a vzhledu. Výsledný efekt zcela jistě přispěje k vaší duševní vyrovnanosti, pocitu společenského, pracovního i partnerského uplatnění a psychické pohodě vlastní osobnosti.

Náš tým odborníků neustále připravuje pro své stálé i nové klienty nejnovější nabídku estetických a léčebných zákroků podle posledních světových poznatků v oblasti plastické chirurgie, cévní chirurgie a estetické, laserové dermatologie, pomocí neustále nové přístrojové technologie a nadstandardních léčebných metod. Unikátní nabídkou kliniky je možnost kombinace zákroků několika oborů jako jsou operační metody plastické chirurgie a neinvazivní metody estetické, nebo laserové dermatologie, nebo cévní chirurgie, absolvovat můžete konzultaci i zákrok u několika odborníků v jedné době.

Z tohoto hlediska jsou veškeré vyšetřovací a léčebné zákroky estetické dermatologie, laserové dermatologie, cévní chirurgie a plastické chirurgie plně hrazeny klientem. Naše klinika nemá smlouvu s žádnou zdravotní pojišťovnou.

Garanty vysoké odborné úrovně individuálně poskytovaných lékařských a ošetřovatelských služeb Kliniky laserové, estetické dermatologie, cévní a plastické chirurgie v Praze, jsou přední odborníci s dlouholetou zkušeností a zahraniční praxí v těchto medicínských oborech.

Klinika je akreditovaným pracovištěm České lékařské společnosti JEP pro certifikovaná školení lékařů a zdravotních sester v oblasti laserové terapie a estetické dermatologie.

Virtuální prohlídka a fotografie prostorů kliniky

Virtuální prohlídka


Naši klienti si na Klinice Laser Esthetic nejvíce cení

Vysoké profesionality

  • Která je hlavní a stálou hodnotou celého týmu kliniky.
  • Komorní prostředí a diskrétnost jsou samozřejmostí.
  • Charakter soukromé rodinné kliniky je velmi vyhledáván.

Vysoké odborné úrovně lékařů

  • Naši lékaři mají dlouholeté zkušenosti v oboru.
  • Jsou držiteli licencí ČLK pro daný obor, jako jedni z prvních v ČR začali pracovat s medicínskými lasery.

Špičkové přístrojové technologie

Jednotlivá oddělení a operační sály kliniky jsou vybaveny nejnovější technologii, lůžkové oddělení má JIP a cenrální monitorizaci pacientů po operaci, laserové centrum pracuje s lasery firmy Candela, USA, Rhytec, USA, MediCom ČR a Quanta Medical Itálie.

Nadstandardních léčebných metod

Zavádíme do praxe neustále nové metody a  postupy s kterými jsou naši lékaři seznamováni na předních světových symposiích.


Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142