Cena ošetření pokožky Omniluxem

Konzultace a vyšetření lékařem, stanovení léčebného postupu 650 Kč
Kontroly zdarma
Další konzultace v roce 350 Kč

Ošetření pokožky Omniluxem I. (FOTOTERAPIE)

Akné

Speciální světlo, které produkuje přístroj Omnilux je cíleně pohlcováno bakteriemi, které způsobují zánětlivou reakci a akné, dochází k určité chemické reakci na základě působení světla o vlnové délce 420 až 633 nm, touto reakcí je vytvářen silný baktericidní účinek, který cíleně ničí bakterie nejen v mazové žlázce.

Léčba zánětlivých projevů na kůži

Napomáhá hojení zánětlivých projevů na kůži různé etiologie a zvyšuje imunitu kůže.

Prevence stárnutí pokožky

Toto speciální záření také výrazně stimuluje imunoregulační a regenerační procesy v kůži (zejména stimuluje tvorbu kolagenu), proto je nezbytnou součástí rejuvenačních programů.

Korekce jizev

Významně napomáhá hojení jizev jak po úraze, tak po chirurgickém zákroku.

Pro dosažení dobrého výsledku léčby je nutné absolvovat kúru několika aplikací, které Vám doporučí ošetřující lékař dle typu a rozsahu poškození pokožky.

Pouze Omniluxem750 Kč
Předplatné za třináct ošetření (jedno ošetření za 650 Kč)8 450 Kč
Předplatné za patnáct ošetření (jedno ošetření za 570 Kč)8 550 Kč
1 ošetření Omniluxem s Gelovou čistící a hydratační maskou (LGM)850 Kč

Ošetření pokožky Omniluxem II. (BIO-RED-PEEL)

Speciálně vyvinutá metoda Laboratories Renophase France, kdy na základě použití hydrogelu - (Hydrogel Reticulé) pronikají aktivní látky do hlubokých vrstev kůže. Právě unikátní kombinace receptury RED PEEL s aplikací úzkopásmového červeného světla, které produkuje přístroj OMNILUX RED o vlnové délce 630 nm vykazuje mimořádné výsledky v omlazovacích postupech.

  • Odstraňuje viditelné známky stárnutí – FotoOmlazení
  • Stimuluje endogenní buněčnou aktivitu – FotoBioModulace
  • 1 kúra se skládá z 3 ošetření
  • Metoda BIO RED PEEL je vhodná k aplikaci od 30 let věku výše.
  • Délka ošetření 40 minut, lze absolvovat bez omezení i v průběhu pracovního dne
  • Doporučujeme 1 ošetření za 14 dnů
Cena kompletního ošetření (kúry)6 300 Kč

Máte zájem o Ošetření pokožky Omniluxem? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142