Léčba akné

Akné je kožní zánětlivé onemocnění postihující vývody mazových žláz. Projevy akné vznikají stručně řečeno v důsledku zvýšené produkce mazových žláz za spoluúčasti působení mikroorganismů (bakterií a kvasinek). Výraznou roli zde hrají vlivy hormonální. Kombinace těchto mechanismů vede posléze k ucpání pórů, vzniku uhříků a postupně až ke vzniku zánětu.


Co je to akné?

Akné je kožní zánětlivé onemocnění postihující vývody mazových žláz. Projevy akné vznikají stručně řečeno v důsledku zvýšené produkce mazových žláz za spoluúčasti působení mikroorganismů (bakterií a kvasinek). Podstatnou roli hrají hormonální vlivy. Kombinace těchto mechanismů vede posléze k ucpání pórů, vzniku uhříků a postupně až ke vzniku zánětu vývodů mazových žláz s vytvořením pupínků, abscesů nebo dokonce cyst.

Co ovlivňuje vznik akné

  • dědičnost
  • hormonální vlivy
  • klimatické a psychologické vlivy a další.

Problémy s akné řešíme na naší klinice pomocí několika léčebných metod v rámci Anti - Akne Programu. Patří sem Photo Clearing Technology, chemické peelingy, farmakoterapie celková i místní a v neposlední řadě léčba akné laserem - biostimulace pokožky laserem Maestro.

Jak se zbavit akné a jak na jizvy po akné vám poradíme na konzultaci

Postupy pří léčbě akné:

Lékař s Vámi vše předem probere, zhodnotí Váš zdravotní stav a nabídne Vám tu nejvhodnější léčbu akné. Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a hledají se jiné alternativy.

Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném ošetření, bude Vám podrobně objasněn jeho princip a možná rizika a vysvětleny pokyny pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.

Akné je velmi složitá kožní diagnósa. K léčbě je zapotřebí velké trpělivosti a ukázněnosti ze strany klienta. Akné se samozřejmě léčí i u zralé pokožky, neváhejte a začněte s léčbou v jakémkoli věku.

Akné léčíme těmito metodami

Cena léčby akné


Ukázky výsledků léčby akné


Máte zájem o léčbu akné? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142