Akustická rázová vlna

Účinně a bezpečně na klinice plastické chirurgie.

Dejte sbohem faldíkům a nadbytečnému tuku. Akustická rázová vlna je ideální pro odstranění celulitidy a zpevnění pokožky. Výsledky se dostaví již za dva týdny. Stačí pouze 10 sezení po 30 minutách. Zpevnění pocítíte již po čtvrtém sezení.


Akustická rázová vlna se provádí přístrojem D-ACTOR 200, který vyvinula švýcarská společnost Storz Medical. Jedná se o neinvazivní a zcela bezbolestný zákrok.

Jak funguje akustická rázová vlna?

Díky akustické rázové vlně dokáže přístroj D-ACTOR 200 velmi účinně odbourat tukové buňky, kterých jste se nemohli zbavit ani úporným cvičením a přísnými dietami. Navíc v průběhu zákroku uvolňuje akustická rázová vlna zatvrdlou vazivovou tkáň. Tím zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Díky tomu dochází ke zmenšení tukových buněk, vypnutí pokožky a zároveň k zeštíhlení ošetřované oblasti.

S čím vám akustická rázová vlna pomůže?

 • léčba, korekce i odstranění celultidy
 • korekce jizev a strií, zejména jejich prevenci vzniku
 • vypnutí svalové a vazivové tkáně
 • aktivace enzymů spouštějících lipolýzu
 • odstranění lymfedemu k zmenšení obvodu ošetřovaných oblastí – vede k zeštíhlení a k omlazení kůže na těle

Výsledky jsou zaručeny

Aby byl účinek efektivní a dlouhotrvající, je třeba absolvovat 10 až 15 zákroků, které jsou prováděny jednou, optimálně dvakrát týdně. Celý zákrok trvá 30 - 50 minut, podle rozsahu ošetření. Výrazné zlepšení struktury kůže a zpevnění je možné pociťovat již po 4 zákrocích. Zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejménapo ukončení léčebné série - až do 6 i více měsíců.

Nezbytnou součástí celého procesu je dodržování pitného režimu, úprava stravovacích návyků a dostatek pohybu - toto vše přispívá k rychlejšímu a efektnějšímu výsledku celé léčby.

Akustická rázová vlna vám pomůže dát do formy

 • hýždě
 • stehna
 • vnitřní strany paží
 • břicho

Účinky ošetření akustickou rázovou vlnou - AWT

 • vypnutí kůže, zlepšení její textury a kontury
 • okysličení tukové tkáně
 • aktivace metabolismu
 • zmenšení tukových buněk
 • vypnutí a aktivace vazivové tkáně
 • aktivace enzymů štěpících tuky
 • lymfatická drenáž
 • svalová relaxace

AWT - Acoustic Wave Treatment - Další informace o rázové vlně.

Struktura kolagenu v pokožce - věk 50 let

Cena odstranění a léčba celulitidy,odstranění strií



Máte zájem o léčbu akustickou rázovou vlnou? Napište nám!






Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.



Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142