Formování postavy, Body Contouring

Pokud nejste spokojení s tím, co vidíte v zrcadle, nebo Vás trápí zdravotní potíže spojené s nezdravým životním stylem či nadváhou, jste na správné adrese!

Vytvarujte svoji postavu a zbavte se přebytečného tuku.

Na naší klinice  naleznete   nejnovější metody a přístroje na redukci a odstranění nadbytečného tuku , celulitidy a  celkového zpevnění  na  všech částech těla, zejména břicha, boků  stehen, paží, ale i nežádoucího podbradku.  Veškeré používané přístroje jsou  zvláště účinné, nejen proto, že to jsou certifikované lékařské přístroje, ale také proto, že s nimi pracuje vysoce odborný zdravotnický personál. 

Objednejte se na nezávaznou konzultaci s odborníkem, poradíme vám jaká z metod bude pro vás ta nejvhodnější.


Akustická rázová vlna přístrojem D-ACTOR 200

Akustická rázová vlna přístrojem D-ACTOR 20

Neinvazivní akustickou rázovou vlnu jsme pro zpevnění, zmenšení objemu a redukci celulitidy začali využívat jako první v České republice. Bezbolestné ošetření provádíme inovativním přístrojem D-ACTOR 200, který efektivně uvolňuje zatvrdlou vazivovou tkáň, zvyšuje cirkulaci lymfy a krve a podporuje novotvorbu kolagenu, který je základním stavebním kamenem pružné a jemné pokožky. Akustickou rázovou vlnou tedy zlepšujeme texturu kůže, vypínáme svalové a vazivové tkáně a také aktivujeme enzymy štěpící tuky.

Pro dosažení požadovaných výsledků je optimálně zapotřebí 10 ošetření. Zpevněnípokožky ovšem pacientky pociťují již po čtvrtém sezení. Více na stránce Akustická rázová vlna.

    Efekt rázové vlny na celulitidu - před použitím, při použití a po použití rázové vlny

    Neinvazivní redukce tuků pomocí radiofrekvence přístrojem Exilis

Neinvazivní redukce tuků pomocí radiofrekvence přístrojem Exilis

Revoluční přístroj EXILIS účinně, absolutně nebolestivě a neinvazivně odstraňuje tukové polštáře a nabízí alternativu k invazivním zákrokům jako je liposukce. Během 30 minutového ošetření můžete zmenšit partie, které jsou pro vás esteticky nepřijatelné.

Unikátní kombinace radiofrekvence a fokusovaného ultrazvuku je nesmírně efektivní hlavně v hlubších tukových vrstvách a velmi rychle pomáhá redukovat ty tukové polštářky v místech, která odolávají i při pravidelném cvičení.
Stačí pouze 4 ošetření s přestávkou 10 až 14 dní mezi nimi.

Přístroj Exilis zvyšuje metabolické aktivity buněk tvořících kolagen (fibroblastů) a pokožka tak vypadá jemnější a mladší, proto se také často využívá k léčbě celulitidy.

Technologie CRT přístrojem Exilis představuje v podstatě nejmodernější způsob radiofrekvence, která získala cenu za nejlepší produkt na zpevnění tkání na americkém prestižním summitu The Aesthetic Show v Las Vegas.


Lymfatická masáž přístrojem Presor

Při redukci tuků a formování postavy, včetně léčby celulitidy je důležitá dobrá funkce lymfatického systému to zajistíme  pomocí přístrojové lymfatické masáže.

Obvykle doporučuje minimálně 10 procedur, které jsou většinou v rozsahu 30 - 60 min. Na klinice Laser Esthetic nabízíme k předplatnému ošetření přístrojem D Actor nebo Exilis ZDARMA lymfodrenáž. Více informací o tomto bonusu se dozvíte na osobní konzultaci.

Přístroj na kryolipolýzu, odstranění  nadbytečných tukových buněk  řízeným chladem.


Tato technologie je plně schválena  a certifikována pro lékařské použití, nikoliv kosmetické. Účinek je tudíž zajištěn vysokým výkonem přístroje a odbornou péčí zdravotnického personálu. Více na stránce Kryolipolýza přístrojem Cooltech.

zde se jedná již o invazivní lékařský zákrok, je odstraňována nadbytečná tuková tkáň  odsátím pomocí velmi jemných kanyl. Výhodou této metody je možnost zákroku pouze v lokální anestezii, bez nutnosti hospitalizace, možnost odstranění většího množství tukové tkáně. Více na stránce Vibrační tumescentní liposukce.Máte zájem o formování postavy, body contouring? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142