Mikrojehličkování (Microneedling)

Microneedling je nová generace mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek, zpevněním kontur obličeje a s redukcí rozšířených pórů. Kromě toho řeší velmi efektivně i problémy s hyperpigmentací, rosacey, jizvami, striemi, nebo jizvičkami po akné.

Microneedling je dermatologické ošetření jednorázovou mikrojehličkovou hlavicí, kterou nastavujeme na potřebnou hloubku vpichu pro dosažení nejlepších výsledků. Mikrojehličky pronikají skrz pokožku pod povrchovou vrstvu kůže, a tím vytváří velmi malou ránu, která naruší staré kolagenní řetězce a spustí proces hojení.

Touto čistě mechanickou a přesně definovanou Microneedling mezoterapeutickou metodikou nedochází k žádným nežádoucím vedlejším účinkům. Kůže je vybuzena k produkci kolagenu a k novotvorbě kožních buněk. Již bezprostředně po zákroku dochází na pleti k viditelným změnám, které pokračují v následujících 3-4 týdnech.

Nastartovaný proces hojení vede k redukci vrásek, pigmentací, jizev, červených žilek (rosacey) i strií.Jak mikrojehličkování působí?

Použití vícečetné jehly, vertikálně pronikající do povrchové vrstvy kůže, umožňuje zahájení procesu hojení vytvořených ranek. Rozbitím starých kolagenních řetězců takto stimulujeme produkci nového kolagenu, elastinu a fibroblastů v kůži.

Navíc při mikrojehličkování používáme aktivní séra, která podporují metabolizmus kůže a účastní se v procesu hojení a omlazení.

Jak mikrojehličkování redukuje vrásky, strie a jizvy?

Mikrojehličkování vychází ze schopnosti hojení kůže po jejím zranění. Jakmile se kůže setká s fyzickou újmou, dochází k okamžitému eliminování újmy a k nahrazení poškozené kůže novou, zdravou kůží. Mikrojehličkování vyvolává malým kontrolovaným poškozením kůže tvorbu nového kolagenu bez rizika vzniku jizev. Díky tomuto ošetření získáte hladší a pevnější pokožku.

Co mohu očekávat po mém ošetření?

Každý pacient se hojí jinak. Většina si ale všímá počínajících změn pleti již od druhého dne až do jednoho týdne po ošetření. Bezprostředně po ošetření můžete zaznamenat červené zabarvení pleti v ošetřované oblasti a v ojedinělých případech viditelné stopy po mikrojehličkách. Reakce na ošetření je spojena i s hloubkou aplikace mikrojehliček. Pro větší zklidnění vám můžeme po ošetření doporučit laserovou gelovou masku.


Mikrojehličkování je vhodné pro každý typ pleti a je velmi bezpečnou alternativou pro laserové ošetření.

Jaký je pocit při ošetření?

Různé pocity zažíváme v závislosti na hloubce ošetření, o které rozhoduje dermatolog. Součástí přístroje pro mikrojehličkování je aplikátor, který lze nastavit od hloubky průniku 0,25 mm až do hloubky 2,5 mm. Dermatolog stanoví, na základě diagnózy pleti, potřebnou hloubku ošetření, jejich četnost a časovou posloupnost. Ti, kteří podstupují ošetření s nižší hloubkou jehly, cítí jen lechtání. Zatímco pacientům podstupující léčbu 2,5 mm už musíme nanést na pleť znecitlivující anestetický krém, abychom zvýšili jejich pohodlí.

Kolik ošetření budu potřebovat?

Každý máme jiný typ pleti, který vyžaduje odlišný způsob ošetření. Ten kdo má jen jemné vrásky a jemné linky může vidět zlepšení již po prvním ošetření. Zatímco v případě hlubších vrásek, jizev po akné, pigmentových skvrn či rosacey budou třeba dvě až tři ošetření. Počet nutných ošetření je vždy stanoven v průběhu konzultací s dermatologem.

Cena mikrojehličkování

Máte zájem o mikrojehličkování (microneedling)? Objednejte se na konzultaci!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142