Neinvazivní lifting pomocí mezonití

Lifting pomocí Dermica mezonití je nejmodernější technologie revitalizace a vypnutí pokožky pomocí speciálních vstřebatelných biokompatibilních nití. Tato technologie je certifikována v EU.

Biokompatibilní nitě jsou vyrobeny z polydioxanonu, který se používá jako šicí materiál v chirurgii více než 18 let. Nitě se vstřebají - rozpustí přibližně do 6 až 8 měsíců a zanechají v místě aplikace síť z nového kolagenu, která drží tkáně v požadovaném tvaru.

Tato metoda je neinvazivní, bez použití skalpelu. Nitě jsou zaváděny pomocí tenkých jehliček, což je téměř bezbolestný proces. Níťový lifting navíc nevyžaduje žádnou speciální přípravu. Postačí pouze povrchová aplikace anestetického krému.

Jaké problémy řešíme pomocí níťového liftingu

  • zvednutí kontur obličeje, zvětšení objemu lícních kostí
  • zvednutí povadlých tváří
  • pokleslé obočí
  • povislá kůži brady
  • nosoretní vrásky
  • ostatní lokality povadlé kůže i na těle

Jak probíhá liftingu mezonitěmi

Nitě se zavádějí do oblastí s ochabující elasticitou pokožky, nebo se vkládají do vrásek. V okolí aplikované nitě se začne rychle vytvářet nový kolagen, výsledkem je pak vyhlazení vrásek a liftingový efekt.

Speciální vlákna, ze kterých je biokompatibilní nit vyrobena, se v průběhu několika měsíců odbourají a nitě se úplně rozpustí. Zanechají však za sebou tzv. kolagenovou mřížku, která slouží jako podpora pro tkáně, pokožka se vypíná a zabraňuje se jejímu ochabnutí.

Vlastní aplikace trvá zhruba 30 minut, rozhodující je rozsah ošetřované oblasti.

Doporučení na prvních pár dní po ošetření

Po aplikaci nití se mohou vytvořit modřinky a otoky. Doba hojení je individuální a závisí na organismu každého jedince. Po aplikaci mezonití nedoporučujeme týden žádnou zvýšenou aktivitu, saunu a bazén, kosmetické ošetření. Jinak vás ovšem nečeká žádná náročná rekonvalescence. Do běžných denních aktivit se můžete zapojit téměř ihned.

Dermica mezonitě mají tu výhodu, že můžete pokračovat v dalších aplikacích do stejné oblasti a zvýšit tak omlazující efekt. Další ošetření je však možné až po uplynutí 4-6 týdnů od předešlého zákroku.


Ceník niťového liftingu

Oční okolíod 4.500,- Kč
Dolní část obličejeod 10.000,- Kč
Krkod 6.000,- Kč
Podbradekod 8.000,- Kč

Uvažujete o neinvazivním liftingu? Objednejte se na konzultaci


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142