Odstranění a léčba strií

Využijte neinvazivních a šetrných metod estetické dermatologie

Strie jsou drobné prasklinky na kůži - pajizévky, které mají červenomodrou a později bílou až stříbrnou barvu. Strie mají stejný charakter jako klasická jizva. Objevují se zpravidla při rychlém a náhlém nárůstu váhy, kdy se kůže natahuje a rozpíná. U žen tedy strie vznikají například během těhotenství a u mužů při cvičení, kdy rychle nabírají svalovou hmotu. A není výjimkou, když se strie objeví také u dětí, které velmi rychle vyrostly. Někteří lidé mají navíc k popraskání kůže predispozice, tzn., mají typ kůže se špatnou lomivostí. Na klinice LASER ESTHETIC však nabízíme efektivní řešení korekce těchto obtíží a to šetrnou, konzervativní cestou.

Přestože záleží především na kvalitě pokožky a genetických faktorech, preventivní péče je také důležitou součástí obrany proti striím. Doporučujeme tedy dodržovat pitný režim, zdravou životosprávu, přijímat dostatek vitamínů, dopřát si občasné masáže a hlavně promazávat kůži léčebnou kosmetikou, kterou zakoupíte v lékárnách, nebo i u nás na klinice. Vhodné jsou například krémy značky Bioderma, nebo La Roche Posay. A pokud vám již pokožka popraskala, potom vás zveme na konzultaci ke specialistkám na estetickou a laserovou dermatologii, lékařkám kliniky LASER ESTHETIC.

Na klinice LASER ESTHETIC vás čeká

    • Odborné vyšetření lékařkou z oboru dermatologie. Zajímat se bude o to, odkdy strie máte, a zda jste již podstoupili nějakou léčbu. Dále zjišťuje váš aktuální zdravotní stav, eventuální alergie a zeptá se vás na léky, které pravidelně užíváte.
    • Volba nejvhodnějšího postupu léčby, který spolu s vámi vybereme. Volíme vždy z metod konzervativních, neinvazivních, přičemž na klinice LASER ESTHETIC disponujeme nejmodernějšími a nejefektivnějšími přístroji vhodnými právě pro odstraňování strií. Jakmile zvolíme určitý zákrok či kombinaci zákroků, dozvíte se vše o tom, jak ošetření probíhá a zjistíte také zásady další péče.

Při léčbě strií je zásadní chránit ošetřované místo před slunečním zářením. Doporučujeme alespoň po dobu 3 – 5 měsíců od zákroku.

Strie léčíme převážně konzervativními metodami

Radiofrekvence přístrojem eMatrix

Radiofrekvence představuje novodobou, neinvazivní metodu pro řešení estetických problémů. Používá se při ní přístroj eMatrix, který zajišťuje hloubkové působení energie v tkáních, a přesto je velmi šetrný k pokožce. Celé ošetření trvá přibližně 10 až 20 minut, přičemž by se měl zákrok opakovat s odstupem 4 až 6 týdnů. Počet ošetření vám doporučíme individuálně s přihlédnutím na stav vaší pleti.

eMatrix pracuje na principu bipolární radiofrekvenční technologie. Mezi elektrodami probíhají elektromagnetické vlny, což vede k zahřívání podkoží, tvorbě kolagenu, výraznému propnutí pokožky a následné korekci strií.

Akustická rázová vlna přístrojem D-ACTOR 200

AWT - Akustická rázová vlna přístrojem D-ACTOR 200 prezentuje rovněž neinvazivní způsob odstraňování strií. Používá se také k prevenci jejich vzniku. Přístroj D-ACTOR 200 účinně uvolňuje ztuhlou vazivovou tkáň, zvyšuje cirkulaci krve a lymfy a stimuluje produkci kolagenu. Zlepšuje tím texturu vaší pokožky a zvyšuje odolnost kůže vůči potenciálnímu vzniku strií.

Ošetření akustickou rázovou vlnou zabere zhruba 30 až 50 minut a individuálně doporučujeme až 15 opakování 1 – 2x týdně. Zákrok přitom můžete podstoupit kdykoliv během roku.

Diamantová vakuová mikrodermabraze

Mikrodermabraze je jednoduchý zákrok s překvapivými výsledky. Ve světě je proto mikrodermabraze také nejžádanějším zákrokem estetické dermatologie. S její pomocí zjemníme reliéf kůže, oživíme a regenerujeme povrch pokožky, podpoříme novotvorbu kolagenních a elastinových vláken, vyčistíme a stáhneme rozšířené póry a redukujeme strie a jemné jizvičky.

Princip mikrodermabraze spočívá ve velmi jemném mechanickém obrušování pokožky (vrchních vrstev epidermis) za současného působení vakua. K obrušování používáme speciální sterilní mikrokrystaly nebo diamantové koncovky. Celý tento proces je 100% neinvazivní s nulovými riziky, a proto vhodný pro všechny typy pleti. Doporučujeme ji zvláštně pro ošetření obličeje a oblasti krku, dekoltu, hřbetů rukou a loktů.

Skvělých výsledků přitom dosáhnete absolvováním alespoň 6 až 10 zákroků, které vždy zakončujeme aplikací speciální laserové masky a dle typu pokožky také aplikací koncentrovaného transdermálního kolagenu. Zvýšíme tím detoxikační a liftingový účinek mikrodermabraze.

Cena odstranění celulitidy a striíStrie na břiše, zádech nebo pažích dokážou hodně potrápit. Zbavte se jich jednou provždy! Sjednejte si termín konzultace ještě dnes!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142