Odstranění celulitidy kombinací neinvazivních metod estetické dermatologie

Celulitida neboli "pomerančová kůže" trápí převážně ženy a problémy s ní mohou mít jak ženy silnější, tak i ty štíhlé a sportovně založené. Na vzniku celulitidy se totiž, spíše než nadváha, podílí dědičnost, nezdravý životní styl, hormonální změny, sedavé zaměstnání a u žen jejich specifická struktura podkoží. Celulitida se objevuje zejména na stehnech, břichu, nebo na hýždích, výjimkou nejsou ani paže.

Rozvoj celulitidy má několik stupňů

Celulitida není onemocnění, které vznikne ze dne na den. Rozvíjí se pomalu a dlouhodobě. Nejprve je třeba zjistit, v jakém stádiu onemocnění se právě nacházíme. Čím dříve začnete s péčí o vaše problémové partie, tím efektivnější bude výsledek. Také zde platí: nejdůležitější je prevence!

  • 1. stupeň: Při pohled nejsou dolíčky viditelné. Zaznamenáme je až při jednoduchém, tzv. štípacím testu, při kterém přitlačíme kůži dlaní směrem dolů.
  • 2. stupeň: První nerovnosti jsou již vidět pohledem, aniž bychom museli kůži stlačovat. Nejprve se objeví na vnější straně stehen a vyniknou při sezení nebo zatnutí svalů. Vidět jsou také ve stoje v ostrém osvětlení.
  • 3. stupeň: Dolíčky jsou vidět vždy. Nezáleží na napnutí svalstva ani nasvícení kůže. Může docházet k tuhnutí a ztluštění vazivových vláken v podkoží.
  • 4. stupeň: Na postižených místech jsou vidět hrubé nerovnosti, tkáň je zatuhlá, hrbolatá, dochází k městnání lymfy. V tomto stádiu se objevuje bolestivost postižených míst. Hrozí i snížené prokrvování končetin a poruchy nervového zásobení postižených oblastí. V tomto stupni jsou již poškození nevratná.

Celulitida a lymfatický systém

Lymfatický systém je jedním z dvou hlavních detoxikačních center a je přítomen ve všech částech organismu. Lymfatický systém tvoří lymfatické cévy, lymfatické uzliny a lymfa. Lymfa proudí přes lymfatické cévy a "sbírá" škodlivé látky, přebytečné tuky z těla.

Pokud lymfatický systém nepracuje správně, nebo je zpomalen tok lymfy, nedokáže odvádět z těla škodlivé látky a přebytečné tuky a ty se usazují v podkožní tkáni a vytvářejí tzv. "celulitidní hrbolky".

Konzervativní metody pro odstranění celulitidy

Na klinice LASER ESTHETIC využíváme ke zmírnění a odstranění celulitidy moderní, neinvazivní zákroky a jejich kombinace, díky kterým najdeme řešení pro naprostou většinu našich pacientů. Je to především akustická rázová vlna přístrojem D-ACTOR 200, přístrojová lymfodrenáž přístrojem Presor, nebo patentovaná technologie CRT (Collagen Refill Technology) - radiofrekvence s ultrazvukem, přístroj Exilis.

Akustická rázová vlna přístrojem D-ACTOR 200

Neinvazivní akustickou rázovou vlnu jsme pro redukci celulitidy začali využívat jako první v České republice. Bezbolestné ošetření provádíme inovativním přístrojem D-ACTOR 200, který efektivně uvolňuje zatvrdlou vazivovou tkáň, zvyšuje cirkulaci lymfy a krve a podporuje novotvorbu kolagenu, který je základním stavebním kamenem pružné a jemné pokožky. Akustickou rázovou vlnou tedy zlepšujeme texturu kůže, vypínáme svalové a vazivové tkáně a také aktivujeme enzymy štěpící tuky.

Pro dosažení požadovaných výsledků je optimálně zapotřebí 10 ošetření. Zpevnění pokožky ovšem pacientky pociťují již po čtvrtém sezení.

Odstranění celulitidy s pomocí přístroje Exilis

Celulitidu můžeme odstranit a redukovat také přístrojem Exilis v rámci patentované technologie CRT neboli Collagen Refill Technology. Tato bezriziková, bezbolestná a neinvazivní metoda spočívá v “doplňování kolagenu“ působením radiofrekvenční energie a zároveň ultrazvukových vln. Tímto způsobem dochází k omlazení a vypnutí pokožky, zmenšení objemu problémových partií a redukci celulitidy.

Přístroj Exilis zvyšuje metabolické aktivity buněk tvořících kolagen (fibroblastů) a pokožka tak vypadá jemnější a mladší. Zaregistrujete to již po prvním ošetření, pro dlouhodobý efekt vám však doporučujeme absolvovat sérii 4-5 sezení v rozmezí asi 8 dnů. Jedno ošetření trvá zhruba 40 - 60 minut, podle rozsahu, přičemž proceduru budete vnímat jako příjemnou hřejivou masáž.

Technologie CRT přístrojem Exilis představuje v podstatě nejmodernější způsob radiofrekvence, která získala cenu za nejlepší produkt na zpevnění pleti na americkém prestižním summitu The Aesthetic Show v Las Vegas.

Lymfatická masáž přístrojem Presor

Při odstraňování celulitidy pomocí přístrojové lymfatické masáže se obvykle doporučuje minimálně 10 procedur, které jsou většinou v rozsahu 30 - 60 min. Na klinice Laser Esthetic nabízíme k předplatnému ošetření přístrojem D Actor nebo Exilis ZDARMA lymfodrenáž. Více informací o tomto bonusu se dozvíte na osobní konzultaci.

Cena odstranění celulitidy a striíTrápí vás celulitida na nohou, hýždích nebo břiše? Objednejte se na konzultaci a zjistěte své možnosti léčby


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142