Plazmalifting

Plazma terapie, neboli Platelet Rich Plasma Therapy (PRP), je unikátní metoda aplikace speciálně upravené vlastní krevní plazmy. Krevní plazma přirozeným, velice šetrným a bezpečným způsobem umožňuje proces revitalizace a rejuvenace nejen kůže a podkoží, ale třeba i kloubů. Jedná se o materiál získaný z vlastní krve klienta.

V čem je plazma terapie jedinečná?

Především v trombocytech, krevních destičkách. Ty jsou nejen hlavním stimulátorem pro růst buněk kůže, ale také podporují aktivitu kmenových buněk v místě, kam plazmu aplikujeme. Dále v růstových faktorech, hojivých enzymech a dalších podpůrných buňkách, které jsou ve velkém množství obsaženy v takto speciálně připravené a obohacené plazmě.

Jak zákrok plazmaterapie probíhá?

Po odběru 10 ml krve se pomocí centrifugy oddělí plazma od ostatních složek krve. Získaná plazma se smíchá se speciálním aktivátorem a poté se aplikuje mikrojehličkami do kůže a podkoží na místa, která potřebujeme regenerovat. Ošetření trvá, dle rozsahu lokality, asi 10 až 15 minut.

Důležitou součástí celého procesu zpracování a získání plazmy uzavřeným systémem je osobní účast klienta, tím je zaručena absolutní bezpečnost procesu pro klienta při manipulaci s jeho biologickým materiálem.

Pro koho je plazma terapie vhodná?

Plazmaterapie je vhodná v případě stárnoucí, unavené pokožky a při vyplnění vrásek a kruhů pod očima. Vysoký efekt byl zjištěn také u léčby a korekce jizev, špatně se hojících ran a při nadměrném padání vlasů. Využití vlastní plazmy je vhodné i pro alergiky nebo osoby s velmi citlivou pokožkou. Plazmaterapii lze využít ve všech uvedených případech také jako prevenci. Nedoporučuje se při a po akutní infekci, při akutní formě akné, nebo chronické nemoci jater.

Nejčastější forma ošetření je tzv. Plazmalifting

V estetické dermatologii se nejčastěji plazma aplikuje do oblastí obličeje, krku a dekoltu, nebo hřbetu rukou. Možné je také využití terapie ve vlasaté části hlavy k revitalizaci vlasových kořínků.

Jak často se doporučuje ošetření vlastní plazmou?

Procedura by se měla aplikovat ve dvou až třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Pokud se tento postup dodrží, výsledek je vidět po 2 - 3 týdnech a přetrvá 8 - 12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a životním stylu.

Jaká je rekonvalescence po ošetření plazmaterapií?

Rekonvalescence je minimální. Místa vpichů jsou po ošetření mírně začervenalá. Druhý den po zákroku je možné se zařadit běžně do pracovně-společenského života. Vhodné je vyvarovat se slunečnímu záření asi týden po ošetření.

Cena plazmaterapie

Zaujal vás plazmalifting? Objednejte se na konzultaci k zákroku.


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142