Odstranění kruhů pod očima

Redensity Eyes je speciální gel s kyselinou hyaluronovou navržený právě pro řešení váčků a kruhů pod očima. Gel Redensity Eyes vám zaručí okamžitý a přirozený výsledek již za 30 minut. Aplikuje se bezbolestně s pomocí kanyly.

Švýcarská kvalita produktu Redensity II Eyes

  • Pro ošetření kruhů pod očima, prohlubní, vrásek a váčků v oblasti očí.
  • Dlouhotrvající efekt po dobu minimálně 12 měsíců.

Oblast okolo očí je velmi specifická a náročná na ošetření. Právě proto laboratoře Teoxane ve Švýcarsku vyvinuly Redensity II Eyes. Díky inovativnímu procesu výroby vytvořily rafinovanou rovnováhu mezi kyselinou hyaluronovou v koncentraci 15 mg/g a mírně zesíťovanou resilientní kyselinou hyaluronovou. Toto sofistikované složení má optimální vlastnosti pro korekci oblasti kolem očí, které zaručuje dlouhotrvající a korekci bez otoků s minimálním rizikem vzniku otoku.

Právě unikátní složení dělá z Teosyal Redensity II. Eyes novinku, která na trhu doposud chyběla. Obsahuje aminokyseliny a antioxidanty, což jiné výplňové materiály nemají.

Aplikace je díky obsahu lidokainu naprosto bezbolestná. Zákrok trvá v průměru 30 minut a efekt je viditelný již bezprostředně po aplikaci. Přirozený a omlazující výsledek vydrží až 12 měsíců.

Teosyal Redensity II. Eyes nabízejí pouze speciálně proškolení odborníci, mezi které patří také lékaři naší kliniky. Cena zákroku je od 6 980 do 8 300 Kč za ošetření obou očních lokalit, dle použité výplně, která bude vhodná pro daný stupeň problému

Máte zájem o odstranění kruhů pod očima? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142