Vyšetření pigmentových znamének

Prevence je nejdůležitější! Nechte si alespoň jendou ročně vyšetřit Vaše mateřská znaménka a pigmentace na kůži.

Vyšetření znamének dermatoskopem

Dermatoskopie je neinvazivní diagnostická metoda, pomoci které jsou vyšetřovány útvary na kůži. Tato metoda zvyšuje správnou klinickou diagnózou melanocytárních, zhoubných i nezhoubných kožních projevů. U maligního melanomu zvyšuje přesnost diagnózy o 10 - 27 % v porovnání s klinickým vyšetřením.

Lékař klientovi navrhne podle zjištěných skutečností vhodnou formu odstranění kožního projevu nebo jeho pravidelné sledování. Samozřejmostí je předání informací ohledně nejvhodnější ochrany před slunečním zářením a dalších možností prevence.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

  • bude provedeno odborné vyšetření znamének
  • lékař zhodnotí Váš celkový zdravotní stav a případné souvislosti s výskytem znamenek
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému problému
  • nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení problému

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.

Nejdůležitější je prevence!

Velmi důležitou součástí prevence vzniku nežádoucích pigmentací a mateřských znamének je ochrana proti slunečnímu záření. Ta by se měla stát každodenním návykem, zejména u jedinců s nízkým fototypem nebo jedinců ohrožených fotosenzitivitou. Zabrání se tak nejen akutnímu popálení kůže, ale i rozvoji stárnutí kůže a případnému kožnímu nádoru.

Určete si svůj fototyp

FototypVlasyPokožkaSpáleníOpáleníStupeň ochranyFaktor
0 Bílé Úplně bílá Vždy 0 Maximální 50+
I Rezavé Mléčně bílá Vždy 0 Maximální 50+
II Blond Světlá Vždy Mírné Velmi vysoký 20 - 50+
III Světle hnědé Matná Časté Mírné Vysoký 20 - 30
IV Hnědé Matná Ojediněle Intenzivní Mírný 12 - 20
V Tmavě hnědé Matná Vyjímečně Intenzivní Mírný 12
VI Černé Černá Nikdy Intenzivní Slabý 5

Cena vyšetření pigmentových znamének

Máte zájem o vyšetření pigmentových znamének? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142