Odstranění mimických vrásek injekční metodou

Kožní implantáty, nebo-li výplňové materiály vrásek jsou gelové produkty různého složení a rozdílné trvanlivosti, které se aplikuji vždy jemnou injekční formou.

Aplikace injekčních výplní vrásek, vypnutí pleti

Jednoduché neinvazivní omlazovací metody v posledních letech nabírají na popularitě. Zvlášť když jsou opravdu účinné, efekt je okamžitý a nijak vás neomezují. Pokud intenzivně pracujete, nemusíte mít obavy, že by Vás tyto zákroky, byť jen dočasně, vyřadily z pracovního procesu nebo společenských aktivit.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

 • Lékař s Vámi zkonzultuje vhodnost aplikace injekční výplně vrásek,
 • zhodnotí Váš zdravotní stav a případné kontraindikace k zákroku,
 • zjišťuje některé dědičné zátěže k řešenému estetickému problému,
 • odborně poradí, jaký typ výplně vrásek bude pro omlazení a vypnutí Vaší pleti nejvhodnější.

Správná volba a vhodná indikace je v tomto případě důležitou součástí výsledného efektu. Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám nebo představám lékaře, je od zákroku upuštěno a hledají se další možnosti. Pokud se vzájemně domluvíme na řešení, bude Vám detailně vysvětlen princip zákroku, jeho možná rizika a objasněny pokyny a zásady nutné pro domácí ošetřovaní.

Kdy je dobré zvolit odstranění mimických vrásek injekční metodou?

 • v případě, že Vaše vrásky již nejsou řešitelné jinými dostupnými metodami
 • pokud chcete kombinovat jiné rejuvenační - omlazovací - metody s cíleným odstraněním vrásek
 • v případě požadavku rychlého - okamžitého - efektu vyhlazení vrásek a vypnutí pleti

Použití injekčních výplní vrásek

Výplňové materiály jsou gelové produkty různého složení a rozdílné trvanlivosti, které se aplikují vždy jemnou injekční formou. Na naší klinice používáme osvědčené a kvalitní typy kožních výplní na bázi kyseliny hyaluronové, která je tělu vlastní a dodává pokožce hydrataci a objem. Jsou to například produkty:

 • RESTYLANE
 • PERLANE
 • TEOSYAL
 • JUVÉDERM a další

Kožní implantáty se používají pro řešení mnoha estetických nedostatků

 • k vyplnění středních a hlubších vrásek mezi obočím, nosem a ústy, nad horním rtem, na čele atd.
 • k modelaci oválných kontur obličeje a brady
 • k vyplnění propadlých tváří
 • v neposlední řadě ke zvětšení a modelaci rtů

Trvanlivost implantátu záleží nejen na jeho typu, ale i na mnoha dalších faktorech jako jsou:

 • věk
 • typ kůže
 • životní styl
 • metabolismus
 • svalová aktivita lokality, která je ošetřována

Obecně můžeme stanovit trvanlivost zákroku - dle druhu implantátu od 6 do 12 měsíců.

Při odstranění mimických vrásek injekční metodou se používá znecitlivující mast EMLA nebo místní injekční anestezie. Efekt zákroku je okamžitý.

Kdy se výplně vrásek injekční metodou nedoporučují?

Aplikace injekčních kožních implantátů se rozhodně nedoporučuje pokud:

 • máte autoimunitní onemocnění
 • nebo dlouhodobě užíváte kortikosteroidy

Naši přední odborníci v estetické a laserové dermatologii sestaví individuálně, dle stavu Vaší pokožky a Vašich představ, speciální léčebný program. Vše v soulasu s Vašimi časovými a finančními možnostmi. Zákrok odstranění mimických vrásek injekční metodou se dá navíc kombinovat i s jinými léčebnými postupy. A samozřejmě je vhodný také pro muže.

Cena odstranění vrásek injekční metodou

Ukázka odstranění vrásek injekční metodou


Máte zájem o odstranění vrásek injekční metodou? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142