Zvětšení rtů a modelace injekční metodou

Pokud Vás trápí drobné vrásky nad horním rtem, nebo přímo na retní červeni, máte-li malé úzké rty, nebo změnu tvaru po úraze, přejete-li si zvýraznit a dokonale vymodelovat svoje rty, je pro Vás tou nejlepší volbou injekční kožní implantát - výplně pro zvětšení rtů.

Zvětšení rtů a modelace injekční metodou - kožní implantáty - výplně - rychlé řešení problému.

Chcete mít krásné a plné rty? Chcete se zbavit stařeckých vrásek nad horním rtem? Neexistuje nic jednoduššího než zvětšení rtů a modelace injekční metodou. Moderní a vysoce účinné neinvazivní metody stále stoupají na oblíbenosti. Zvětšení a modelace rtů injekční metodou k těmto metodám jednoznačně patří.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi

 • probere motivaci k danému zákroku
 • zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu
 • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému
 • nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení estetického problému - individuálně, dle Vašich požadavků
 • vybere přesně pro Váš problém nejvhodnější typ implantátu

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.

Proč zvětšení rtů a modelace injekční metodou?

Zvětšení rtů a modelaci injekční metodou je vhodné podstoupit pokud Vás trápí:

 • drobné vrásky nad horním rtem
 • vrásky přímo na retní červeni
 • malé úzké rty
 • deformace rtu následkem úrazu nebo vrozeného defektu

Průběh zvětšení rtů a modelace rtů injekční metodou

Nespornou výhodou této injekční metody je možnost průběžné kontroly zákroku a okamžité konzultace s lékařem ohledně velikosti a tvaru rtů. Klient má tudíž možnost, oproti metodě chirurgické, korigovat si výsledný efekt dle svých představ.

Trvanlivost implantátu záleží:

 • na druhu implantátu, ale i na mnoha dalších faktorech jako jsou
 • věk
 • typ kůže
 • životní styl
 • metabolismus a svalová aktivita öšetřované lokality

Obecně můžeme stanovit trvanlivost zákroku - dle druhu implantátu od 6 do 12 měsíců.

Zákrok probíhá v místní injekční anestezii - je to typ podobný stomatologické anestezii - nebo v aplikaci anestetické mastičky EMLA.

Pokud se rozhodnete pro chirurgické zvětšení nebo modelaci rtů, vyzkoušejte si nejprve, jak budete v novém tvaru rtů reálně vypadat. Právě to Vám umožní vhodný vstřebatelný injekční implantát.

Kontraindikace zvětšení rtů a modelace rtů

Zvětšení a modelace rtů injekční metodou se nedoporučuje pokud:

 • máte autoimunitní onemocnění
 • nebo dlouhodobě užíváte kortikosteroidy

Naši přední odborníci v estetické a laserové dermatologii sestaví cíleně, dle zjištěného stavu Vaší pokožky a dle Vašich představ, speciální léčebný program tak, aby vyhovoval Vašim časovým i finančním možnostem s cílem vyřešit daný estetický problém. Veškeré uvedené omlazovací metody se dají také vzájemně kombinovat a jsou samozřejmě velmi vhodné i pro muže.

Cena zvětšení a modelace rtů injekční metodou

Ukázka zvětšení a modelace rtů injekční metodou


Máte zájem o zvětšení rtů a modelaci rtů injekční metodou? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142