Laserová depilace pro trvalé odstranění ochlupení

Bára Jánová

Nejúčinnější metoda na odstranění chloupků je laser. Naše klinika úspěšně odstraňuje chloupky touto metodou již 16 let!

Pro tento zákrok používáme nejnovější typ laseru alexandritový laser GentleLASE od firmy Candela - USA. Pokud máte zájem o podrobnější informace, prohlédněte si prezentaci výrobce laseru GentleLASE.

Laserová depilace - princip laserového odstranění ochlupení

 • Laserový paprsek vychytává pigment v chloupku, s jehož pomocí se dostane do vlasové cibulky, kterou zničí velmi vysokou energií.
 • Metoda laserové odstranění ochlupení pracuje na principu selektivní fototermolýzy a je jedna z nejúčinnějších metod laserové epilace vůbec.
 • Výhodou této metody je vysoký výsledný efekt, nevýhodou je možnost laserové depilace pouze těch chloupků, kde je přítomen pigment.
 • K dosažení požadovaného efektu je nezbytné absolvovat několik ošetření - cca 6 a více v rozmezí 6-7 týdnů. To proto, že k účinnému zničení vlasové cibulky je potřeba zásah v její růstové fázi (anagenu), která probíhá u každého chloupku těla v jiné době. Pouze v této aktivní růstové fázi je ve vlasové cibulce přítomno velké množství pigmentu, díky kterému je možné ji zničit, aby neprodukovala další chloupky.
 • Počet opakování laserové depilace je velmi individuální a záleží na mnoha ovlivňujících faktorech, zejména hormonálních.
 • Laserové odstranění ochlupení lze provádět na všech místech těla včetně intimních partií.
 • Depilace laserem GentleLASE není nijak výrazně bolestivá díky dynamickému chlazení kůže. Na citlivějších místech je možno použít znecitlivující mast.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

 • Lékař nebo sestra specialistka s Vámi probere a vysvětlí podrobně princip laserové depilace, možná rizika a vysvětlí vám pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.
 • zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu, vyšetří pokožku v místě laserové depilace
 • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému, seznámí vás s předpokládaným výsledkem a cenovou relací požadovaného zákroku

Pokud by očekávaný výsledek laserové depilace neodpovídal Vašim představám, ani představám odborníka, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy.

Rekonvalescence po laserové depilaci

 • Rekonvalescence po laserové depilaci se vztahuje pouze k místu, které bylo ošetřeno a je závislá na typu a citlivosti pokožky.
 • Ošetřené místo může být několik dnů mírně začervenalé.
 • Je nutné se 14 dní chránit před intenzivním sluněním a používat na místo ošetření krém s faktorem SPF30-50. Podrobné informace Vám sdělí lékař, nebo odborná depilační sestra při vstupní konzultaci.

Doporučení k zákroku

 • Nejlepší účinek depilace laserem je u klientů se světlou pokožkou a tmavými chloupky.
 • Šedé a velmi světlé chloupky, kde je absence pigmentu, se nedají touto metodou odstranit.
 • V době laserové depilace musí být chloupky vyrostlé cca 0,5 mm nad povrch kůže.
 • 3-4 týdny před zahájením laserové léčby doporučujeme neodstraňovat chloupky pinzetou či voskem, ale pouze holit.
 • Depilačním laserem tohoto typu není vhodné odstraňovat chloupky na výrazně opálené pokožce.

Skvělé účinky laserové depilace potvrzují i sami klienti

„Podstoupil jsem na Klinice Laser Esthetic laserovou depilaci a jsem nad míru spokojený jak s účinky laseru, tak s péčí a odbornou úrovní. Děkuji tímto milé sestřičce Petře Konečné!“

Spokojený pacient
zdroj: www.plasticka-chirurgie.info


Jak dlouho laserová depilace vydrží?

Oproti dříve používaným metodám přináší depilace kvalitním laserem dlouhodobé až trvalé odstranění ochlupení. Proto se také laserové depilaci často přezdívá „trvalá depilace laserem“.

Cena depilace laserem

Laserová depilace (před a po)


Máte zájem o trvalou laserovou depilaci?


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142