Laserové odstranění znamének, pih a bradavic

Využijte špičkové technologie nejmodernějšího dermatologického erbiového laseru BeautyLAS a zbavte se nechtěných znamének, pih, kožních výrůstků a bradavic.

Nejen účinné, rychlé, ale i bezbolestné

Nezáleží na tom, zda se k odstranění mateřského znaménka (névu), pihy či kožního výrůstku rozhodnete z estetických, nebo zdravotních důvodů. Špičkový erbiový laser BeautyLAS se postará o to, aby se příslušná „vada na kráse“ stala už krátce po nenáročném zákroku pouhou vzpomínkou.

Nepodceňujte prevenci a nechte se vyšetřit zkušeným lékařem.

„Velká spokojenost!!! Všichni moc příjemní,paní doktorka Bedřichová skvělá. Odstranění trvalo pár minut,zcela bezbolestné. Mast k ošetření v ceně.Na podzim se určitě vrátím odstranit zbytek znamének. Měla jsem 5 znamének v obličeji. Dvě větší,dvě menší,jedno malé.Už jsem kliniku doporučila známým.“

Spokojená klientka
zdroj: www.plasticka-chirurgie.info


Úžasný výsledek okamžitě po laserovém ošetření znamének

Nejčastější typy laserových zákroků:

 • odstranění mateřských znamének laserem,
 • odstranění pih laserem,
 • odstranění kožních výrůstků laserem,
 • odstranění bradavic laserem.

5 důvodů pro odstranění znamének, pih a výrůstků v Laser Esthetic:

 • nadstandardní péče profesionálního týmu dermatologů, specialistů na diagnostiku znamének
 • pokročilá technologie moderního výkonového laseru
 • rychlá a účinná metoda trvá jen několik minut, bez jizev
 • obvyklá cena od 1 500 Kč  za jedno znaménko (při větším počtu výrazná SLEVA),
 • profesionální prostředí předního pražského pracoviště s 20 letou existencí
 • mezinárodní certifikát kvality ISO 9001:2008. akreditace MZČR

Dermatologickému zákroku vždy předchází konzultace s odborníkem

Na klinice Laser Esthetic vždy před vlastním zákrokem probíhá odborná konzultace. Jejím cílem je přesně určit, jaký dermatologický projev má být odstraněn. Na základě výsledku vyšetření lékař určí, jakou metodou daný projev odstranit (laserem nebo chirurgicky s histologickým vyšetřením). Specialista přitom nezkoumá pouze příslušné znaménko / výrůstek, ale vyšetřuje také aktuální zdravotní stav pacienta i rodinnou anamnézu pro odhalení případné dědičné zátěže. Teprve je-li si lékař 100% jist, že zákroku nestojí nic v cestě, doporučí zákrok a seznámí vás s jeho cenou.

Odstranění znamének erbiovým laserem patří k zázrakům lékařské techniky

Erbiový laser funguje na principu odpařování neboli vaporizace. Paprsek laseru, řízený počítačem, odstraňuje nežádoucí tkáň (kožní výrůstky - znaménka, bradavičky) velice precizně po mikroskopických vrstvách. Tkáň se zahřeje na vysokou teplotu a doslova se odpaří. Zákrok není nijak výrazně bolestivý, pouze ucítíte mírné štípání až pálení. V případě zákroků většího rozsahu nebo na přání pacienta ošetřované místo znecitlivíme buď injekčně, nebo anestetickou mastí ELMA.

Po zákroku nejste prakticky nijak omezeni

 • Bezprostředně po ošetření laserem zůstane malá ranka podobná odřenině - hojí se stroupkem.
 • V případě menších zákroků není nutné ošetřené místo krýt náplastí (aplikuje se tzv. tekutý obvaz).
 • U náročnějších zákroků se ošetřené místo náplastí kryje – ale maximálně do 3. dne od zákroku.
 • Podrobné instrukce Vám sdělí lékař po výkonu a dostanete je také písemně.
 • Ošetřené místo je třeba chránit před slunečním zářením vysokými ochrannými faktory SPF 50.
 • Jiná zvláštní opatření nejsou nutná.

„Na klinice mi bylo odstraněno 9 znamének - prozatím. Nyní se chystám na odstranění zbylých výrůstků a také na neinvazivní facelift, jelikož jsem s přístupem, prací a celkovým jednáním v Laser Esthetic více než spokojena. Mám ke všem z kliniky naprostou důvěru a to je pro mě zásadní.“

Spokojená klientka Lucy,
zdroj: www.plasticka-chirurgie.info


Nejčastější důvody pro odstranění znamének, pih a dalších projevů

Estetický

I když pihy a mateřská znaménka mnoho mužů považuje u žen za atraktivní, ne každá žena je s nimi spokojena. A pokud je jich přespříliš, mohou vadit každému, stejně tak jako bradavice či kožní výrůstky – a to bez ohledu na pohlaví. Moderní lékařská technika naštěstí natolik pokročila, že zbavit se jich jednou pro vždy je reálné a cenově zcela dostupné. Tak se neostýchejte a domluvte si konzultaci s naším specialistou!

Zdravotní

Někteří lidé si ovšem nechávají odstranit mateřská znaménka také s ohledem na případná zdravotní rizika.


Cena laserového odstranění mateřských znamének, kožních výrůstků

Ukázka odstranění znamének (před a po)


Máte zájem o Laserové odstranění mateřských znamének, pih nebo jiných kožních výrůstků?


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142