Odstranění tetování laserem Q-Plus

Více než 10 000 odstraněných tetování. Využijte i vy našich zkušeností!

Život se mění a s ním i naše hodnoty, priority a osobní filosofie. A proto tetování, které nám dříve přišlo jako dobrý nápad, může nyní překážet a musí z různých důvodů pryč. Pokud jste se i vy dostali do takové situace, využijte naší nabídky na odstranění tetování nejvýkonnějším laserem Q-Plus. Díky tomuto přístroji, který kombinuje účinnost dvou laserů, dosahujeme skutečně vynikajících výsledků. Máte-li tedy na svém těle nechtěné tetování nebo permanentní make-up a pigmentace, přijďte na konzultaci s našimi lékaři, kteří vám nabídnou bezpečné, šetrné a efektivní řešení.

Přesvědčte se o skvělých výsledcích laserového zákroku

Ošetření přístrojem Q-Plus s kombinací dvou laserů

  • Je vhodné pro odstranění tetování jakékoliv barvy a stáří.
  • Využívá se revoluční přístroj Q Plus, který kombinuje laser Q-switched Nd:YAG a double frekvenční KTP Nd:YAG laser.
  • Pro dosažení optimálních výsledků je nutné zákrok opakovat.
  • Přináší vynikající výsledky při odstranění tetování i pigmentace.

Využijte konzultace s lékařem a zjistěte, jak půjde odstranit vaše tetování

Základem každého úspěšného ošetření je konzultace s lékařem. Lékař zhodnotí váš celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému zákroku - zásadní je především stav vaší pokožky a také umístění vašeho tetování, pigmentace či permanentního make-upu.

Lékař s vámi probere jaké možnosti lze využít při odstranění tetován a nabídne vám nejvhodnější postup. Samozřejmě vás přitom seznámí s cenovou relací ošetření a s tím, jak bude probíhat zákrok a také s rekonvalescencí.

Vyvarujte se odstranění tetování v kosmetických salonech! Proč? To vám vysvětlí MUDr. Simona Bedřichová ve svém článku TETOVÁŽ ANO, ČI NE? A jak ji případně odstranit, když nám začne negativně zasahovat do života?

Nechte se nadchnout účinky laseru Q-Plus!
Stejně jako více než 10 000 pacientů před vámi

Díky laseru Q-Plus vám efektivně odstraníme pigmentace, permanentní make-up a také i to nejhlubší profesionální tetování. Kůže přitom absorbuje vysokovýkonné laserové pulsy, které rozbíjí tetovací pigment na malé částice. Ty potom lépe a rychleji vstřebá váš imunitní systém. Takto lze velmi dobře odstranit tetování různých barev (černé, hnědé, modré, červené, oranžové i zelené). Počítat ovšem musíte s opakováním ošetření přibližně 6-7x v rozmezí 6 týdnů.

Ošetření laserem je bezpečné! Při zákroku nezasahujeme okolní tkáň a riziko vedlejších účinků je tak minimální.

Nd: YAG lasery mohou efektivně a bezpečně léčit také široké spektrum pigmentových projevů.

Cena laserového odstranění tetováží

Ukázky průběhu procedury


Výsledky laserového odstranění tetování (před a po)


Potřebujete odstranit tetování? Dopřejte si skutečně účinné a bezpečné ošetření pod dohledem lékaře


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142