Laserové odstranění žilek

Rozšířené žilky v obličeji i jinde na těle lze dnes již efektně odstranit speciálním cévním laserem.

Laserové odstranění rozšířených žilek a ostatních cévních projevů

K odstranění rozšířených žilek nebo jiných cévních projevů na kůži jako jsou hemangiomy, "ohně", rosacea apod. se používá speciální barvivový laser, který patří do kategorie tvrdých (hard) laserů. Jeho paprsek, řízený počítačem, je zaměřen pouze na nežádoucí cévní projev a velmi cíleně a přesně jej zasáhne. Okolní tkáně zůstávají nedotčené. Tento výjimečný laser je vybaven tzv. dynamickým chlazením povrchu pokožky. Bezprostředně po zákroku je ošetřené místo začervenalé. Toto zvýraznění mizí většinou během několika dnů (dle rozsahu a intenzity zákroku).

Průběh laserového odstranění žilek

Samotný zákrok trvá od několika sekund do několika desítek minut. Je nutno většinou počítat s více návštěvami, dle závažnosti problému. Cca 2-3 ošetření, někdy i více.

V některých případech doporučujeme vyzkoušet účinnost ošetření na malé plošce - tzv. test. Klient i lékař se takto přesvědčí o požadovaném výsledku léčby. A to bez větších finančních nákladů ze strany klienta.

Zákrok laserové odstranění žilek není pro klienta nijak bolestivý. Ošetření je vnímáno jako „štípnutí". Ve většině případů není nutno používat znecitlivění. Na vyžádání, nebo u větších rozsahů, je samozřejmě možné aplikovat znecitlivující mast EMLA, a to minimálně hodinu před výkonem.

Co vše Vás čeká na konzultaci s odborníkem?

Lékař s Vámi:

  • probere motivaci k danému zákroku,
  • zhodnotí celkový zdravotní stav a případné kontraindikace k danému výkonu,
  • zjišťuje některé dědičné zátěže k danému estetickému problému,
  • nabídne Vám ten nejvhodnější postup řešení estetického problému - individuálně, dle Vašich požadavků a seznámí vás s cenovou relací požadovaného zákroku.

Pokud by očekávaný výsledek neodpovídal Vašim představám, ale ani představám lékaře, je od zákroku upuštěno a společně se hledají jiné alternativy. Pokud se vzájemně domluvíte na doporučeném řešení, bude Vám podrobně objasněn princip zákroku, možná rizika a vysvětleny pokyny i zásady nutné pro domácí ošetřovaní po daném zákroku.

Po laserovém odstranění žilek

Rekonvalescence je velmi individuální a vztahuje se k typu zákroku a použité energii. Podrobné informace sdělí lékař po výkonu a klient je obdrží také písemně.

  • Efekt léčby (výsledek) je možno zhodnotit u většiny zákroků do 5 – 6 týdnů.
  • Bezprostředně po ošetření laserem se zejména vyvarovat intenzivnímu slunění a používat vysoké ochranné faktory SPF 50.
  • Jiná zvláštní opatření nejsou nutná, podrobnosti Vám sdělí lékař dle rozsahu výkonu.
Cena laserového odstranění žilek

Ukázky laserového odstranění žilek (před a po)


Máte zájem o laserové odstranění žilek? Napište nám!


Označené* položky jsou povinné.

Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti Laser Esthetic s.r.o., k zpracování vašich údajů za účelem reakce na váš dotaz a berete tímto na vědomí, že standardní email je nezabezpečený komunikační kanál Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.Co o nás říkají naše spokojené klientky

Byla jsem na plastické operaci horních víček, klinika Laser Esthetic je moc příjemné zařízení, personál byl vstřícný a pan doktor byl taky moc fajn, bylo vidět, že je profesionál, s výsledkem jsem moc spokojená (po týdnu žádné otoky ani modřiny), stejně tak i s celou péčí.

Michaela N.

Pan doktor mi dělal plastiku nosu, výsledek je skvělý. Pan doktor byl moc milý a se zájmem se mi věnoval, prostředí na klinice Laser Esthetic bylo příjemné a nezanedbali ani pooperační péči - naopak. Veliká spokojenost.

Romana M.

Velmi profesionální a osobní přístup nejen pana MUDr. Krejči, ale celého personálu. Všechny moje otázky byly vždy podrobně a srozumitelně vysvětleny. Velmi kvalitní pooperační péče. Výsledek operace je přesně dle mých představ a očekávání. Jsem velmi spokojená.

Locknah

Byla a jsem velmi spokojená s přístupem a výsledkem operace a péče o mě před i po zákroku. Klinika Laser Esthetic zajišťuje příjemné prostředí, kvalifikovaný personál a byla pro mě správnou volbou. Prsa vypadají přirozeně k mé postavě, lékař mi vše vysvětlil a pomohl mi se dobře rozhodnout. Všem na klinice patří velký dík.

Jana

Musím kliniku doporučit. Byla jsem objednaná jen na konzultaci odstranění znaménka, a odcházela jsem již bez něj. :) Je vidět, že na klinice všechno šlape bez problému, a bez dlouhého čekání. Personál vstřícný a paní doktorka Bedřichová moc milá a ochotná.

Destal

Podstoupila jsem na klinice Laser Esthetic laserovou depilaci několika oblastí (podpaží, nohy, bikiny). S účinky jsem moc spokojená. Stejně tak s milým a ochotným personálem. Opravdu vřele doporučuji!

Anonymní zákaznice

Úžasná klinika, skvělý přístup personálu a hlavně pana MUDr. Miroslava Krejči. Jsem necelé dva měsíce po operaci, jizvy se krásně hojí a já mám pocit, že žiji nový život. Opět se cítím jako žena a zvedá se mi sebevědomí. Po porodech uvažuji i o úpravě povislého bříška. A pokud se rozhodnu, volba je jasná.

Anonymní zákaznice

Certifikát kvality a bezpečí
poskytovaných zdravotních služeb

Klinika Laser Esthetic splnila přísné standardy a obhájila Certifikát kvality a bezpečí v poskytování zdravotních služeb. Tato významná akreditace je známkou toho, že se mohou pacienti i zaměstnanci cítit v našem zařízení bezpečně, a že dbáme na kvalitu a vysokou odbornost poskytovaných služeb.

Přijďte se k nám nezávazně
poradit na osobní konzultaci
Nebo přímo volejte
+420 739 308 021
+420 221 666 142